Αναβάθμιση 2019

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Επιβεβαιώνω το κουμπί που σε πάει επάνω δουλεύει μια χαρά και στο κινητό τωρα.
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Υπάρχει περίπτωση να ξαναμπουν οι "ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη" και γενικότερα οι τελευταίες ιστορίες των μελών στο home page του forum όπως ήταν πριν την αναβάθμιση;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει αναφερθεί και νωρίτερα στην κουβέντα. Είναι ένα από τα πράγματα που δε λειτούργησαν όπως περίμενα μετά την αναβάθμιση και γι'αυτό έχει μείνει πίσω. Μόλις λυθούν τα υπόλοιπα θέματα που έχουμε, είναι το επόμενο που θα κοιτάξω, οπότε το έχω στο πρόγραμμα να το δω. :)
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Έχει αναφερθεί και νωρίτερα στην κουβέντα. Είναι ένα από τα πράγματα που δε λειτούργησαν όπως περίμενα μετά την αναβάθμιση και γι'αυτό έχει μείνει πίσω. Μόλις λυθούν τα υπόλοιπα θέματα που έχουμε, είναι το επόμενο που θα κοιτάξω, οπότε το έχω στο πρόγραμμα να το δω. :)
A, sorry! Παρ'όλο που διάβασα όλα τα threads από την αρχή αυτό θα μου διέφυγε. Αναμένουμε λοιπόν :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε πειράζει, καλά έκανες και το έγραψες. Ο λόγος που μερικές φορές γράφω ότι έχει αναφερθεί ήδη είναι απλά ο τρόπος μου να σας λέω ότι δε σας αγνοώ, απλά κάποια λύνονται πιο εύκολα και κάποια παίρνουν το χρόνο τους :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
Εκείνο που παρατήρησα είναι ότι μπορείς να κάνεις επεξεργασία μηνύματος και την επόμενη
ημέρα.Νομίζω πρώτα ήταν κάποιες ώρες.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Εκείνο που παρατήρησα είναι ότι μπορείς να κάνεις επεξεργασία μηνύματος και την επόμενη
ημέρα.Νομίζω πρώτα ήταν κάποιες ώρες.
Και πριν την αναβάθμιση το μπορούσες. Αν δεν κάνω λάθος, για λίγες μόνο ώρες ήταν αρκετά παλιά. Σίγουρα πάντως, αν έγραφες κάτι το βράδυ, μπορούσες να κάνεις edit το επόμενο πρωί.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν μπορώ να ταξινομησω τις ιστορίες ανά views ή ανά like του πρώτου μηνύματος, όπως γινόταν μέχρι πρότινος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπορείς. Είναι το κουμπί "Φίλτρα" πάνω δεξιά από τη λίστα θεμάτων σε κάθε φόρουμ:

Capture.JPG
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ τώρα έφτιαξα ένα νέο θέμα και δεν μου δούλευαν οι φατσουλες απο το κινητό, πάταγα την φατσουλα και δεν έβγαζε τίποτα παρά μόνο άνοιγε το keyboard.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.441
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom