Αναβλητικο παλιο μέλος

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Καλημέρα σε όλους!
Αν και μέλος εδω και καιρό, η αναβλητικότητα μου με είχε καταβάλλει και δεν είχα κάνει την αρχή.
Ευχομαι καλα ταξίδια σε όλους (είτε επαγγελματικά είτε αναψυχής) και σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια που μου έχετε προσφέρει -εν αγνοία σας-. Ελπιζω να πάρω μπροστά και να γράψω και καμιά ταξιδιωτική ιστορία από τις πολλές που έχω στο συρτάρι :shock:
 

domino

Member
Μηνύματα
303
Likes
283
Καλημέρα σε όλους!
Αν και μέλος εδω και καιρό, η αναβλητικότητα μου με είχε καταβάλλει και δεν είχα κάνει την αρχή.
Ευχομαι καλα ταξίδια σε όλους (είτε επαγγελματικά είτε αναψυχής) και σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια που μου έχετε προσφέρει -εν αγνοία σας-. Ελπιζω να πάρω μπροστά και να γράψω και καμιά ταξιδιωτική ιστορία από τις πολλές που έχω στο συρτάρι :shock:

1701864496609.png
 

domino

Member
Μηνύματα
303
Likes
283
Καλημέρα σε όλους!
Αν και μέλος εδω και καιρό, η αναβλητικότητα μου με είχε καταβάλλει και δεν είχα κάνει την αρχή.
Ευχομαι καλα ταξίδια σε όλους (είτε επαγγελματικά είτε αναψυχής) και σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια που μου έχετε προσφέρει -εν αγνοία σας-. Ελπιζω να πάρω μπροστά και να γράψω και καμιά ταξιδιωτική ιστορία από τις πολλές που έχω στο συρτάρι :shock:
Αυριο θα σε καλωσορίσω
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες, θα περιμένουμε τις ιστορίες σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.130
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom