ΗΠΑ Αναζήτηση εισιτηρίων για Η.Π.Α.

firegd

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
για τον Σεπτέμβριο του 2013 αναχώρηση από skg για mco florida και επιστροφή Οκτώβριο από boston για skg μπορεί κάποιος να μου προτείνει τρόπους αναζήτησης φτηνών εισιτηρίων?????
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen

firegd

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
ευχαριστώ πολύ :xmas_lol:

taver άλλη μια ερώτηση σε παρακαλώ επειδή βλέπω ,από τις φωτο σου ότι το έχεις το θέμα της Αμερικής μπορείς να μου δώσεις μια ιδέα του τι να περιμένουμε στους έλεγχους όταν πατήσουμε σε αμερικανικό έδαφος??????:xmas_lol::xmas_lol:

taver παίρνω το θάρρος για να σε ζαλίσω λίγο με το οικ. ταξίδι μου στην Αμερική μιας και ειδα τον χάρτη σου και ΄'το έχεις'
από το matrix που. μου έστειλες βρήκα πτήσεις αλλα από το aitickets.gr βρήκα με 2860 eu.με μια διανυκτέρευση gatwick με B.A
είναι καλύτερα μονοκόμματο ταξίδι για Αμερική με alitalia ????η είναι καλό αυτό της british με την διανυκτέρευση μιας και θα έχουμε και τα παιδιά μαζί μας???? ευχαριστώ και πάλι :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
ευχαριστώ πολύ :xmas_lol:

taver άλλη μια ερώτηση σε παρακαλώ επειδή βλέπω ,από τις φωτο σου ότι το έχεις το θέμα της Αμερικής μπορείς να μου δώσεις μια ιδέα του τι να περιμένουμε στους έλεγχους όταν πατήσουμε σε αμερικανικό έδαφος??????:xmas_lol::xmas_lol:
Ουρές... Τίποτα το σπουδαίο. Αν υποψιαστούν κάτι περίεργο (π.χ. ότι δεν πάτε για τουρισμό αλλά για να κατσικωθείτε εκεί), καλό είναι να έχετε μαζί σας (πάνω σας, όχι στη βαλίτσα) τα εισιτήρια, κρατήσεις κλπ του ταξιδιού σας.

taver παίρνω το θάρρος για να σε ζαλίσω λίγο με το οικ. ταξίδι μου στην Αμερική μιας και ειδα τον χάρτη σου και ΄'το έχεις'
από το matrix που. μου έστειλες βρήκα πτήσεις αλλα από το aitickets.gr βρήκα με 2860 eu.με μια διανυκτέρευση gatwick με B.A
είναι καλύτερα μονοκόμματο ταξίδι για Αμερική με alitalia ????η είναι καλό αυτό της british με την διανυκτέρευση μιας και θα έχουμε και τα παιδιά μαζί μας???? ευχαριστώ και πάλι :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
2860 euro???? Για πόσα άτομα είναι αυτό? Γιατί η τιμή είναι τεράστια... Με μια ματιά που έριξα, είδα κάτι 600 ευρώ και βγάλε με την Turkish για economy.
Εν γένει, οι διαφορές ανάμεσα στις εταιρίες (στην οικονομική θέση) είναι μικρές και δε δικαιολογούν μεγάλες διαφορές στις τιμές. Πόσο να πληρώσεις παραπάνω πια για ένα λίγο καλύτερο ξαναζεσταμένο φαγητό εν πτήση?
Προφανώς όσο λιγότερο διαρκεί το ταξίδι και όσο λιγότερους ύπνους χρειαστεί να κάνεις σε αεροδρόμια και αεροπλάνα είναι καλύτερο. Αλλά το πόσο καλύτερο εξαρτάται από το πόσο είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις για τον ύπνο σου και τη βολή σου. Αν τα παιδιά είναι μικρά, έστω και μικρή δική τους ταλαιπωρία θα είναι τεράστια για σένα, οπότε θα απέφευγα τις μετεπιβιβάσεις κατά το δυνατό.
Στο πήγαινε, θα απέφευγα μετεπιβίβαση από διεθνή πτήση σε πτήση εσωτερικού ΗΠΑ, γιατί είναι ταλαιπωρία (πάρε αποσκευές, πέρνα τελωνείο, παρέδωσέ τις, ξαναπέρνα έλεγχο κλπ). Εξαρτάται και πάλι όμως από το πόσο είσαι διατεθειμένος να το πληρώσεις....
 

firegd

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
τιμη για η.π.α

2900 eu είναι καλή τιμή για 2 ενήλικες και 2 παιδιά για usa????? :xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:
 

firegd

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
από skg για mco στις 14-9-2013 και επιστροφή από bost. για skg στις 2-10-2013 ---- 2 ενήλικες 2 παιδιά
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Σου εφτιαξα ενα τοπικ: Αναζητηση εισητηριων για Η.Π.Α. Σου μετεφερα ολα τα ποστ σου εδω, ας συνεχιστουν εδω οι αποριες για τα tickets και τιμες.
 

firegd

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
αυτό θα πει σου δίνω τα φώτα μου ευχάριστο πολύ θα αναμένω προτάσεις και ελπίζω να βγει κάτι καλό για όλους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.676
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom