Αναζήτηση ξενοδοχείου κοντά στα Χανιά

dimitris_thass

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημέρα.

Σχεδιάζω να πάω διακοπές στην Κρήτη και έχω αποφασίσει να μείνω κοντα στα Χανιά όχι όμως μέσα στην πόλη.
Θα ήθελα να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποιο καλό (καθαρό με λογικές τιμές) ξενοδοχείο δίπλα σε παραλία με άμμο.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων για οποια πληροφορία
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γεια σου dimitris κατα αρχήν διάλεξες την καλύτερη εποχή να επισκευτείς την πόλη μου .
συγχαρητήρια .τώρα οι περιοχές που θα ψάξεις για αυτό που ζητάς ,ειναι σταλός και αγια μαρινα .ο πλατανιάς ειναι πολύβουος και δεν στον συνιστώ .μπές λοιπόν στο internet.ψάξε με αυτή την σειρά που σου γράφω. χρυσή ακτή ,3 χιλ απο την πολη ,μετά αγιους αποστολους το ίδιο απόσταση ,και μετά απο αυτά σταλός 6χιλ και αγ μαρίνα πάλι 6 χιλιομετρα .έχουν ωραία παραλία όλα αυτά .επειδή υπάρχουν άπειρα ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα ,δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο ,να ξέρεις όμως οτι θα βρεις ποικιλία ,και σίγουρα σύμφωνα με τις προσδοκίες σου .
καλό ταξίδι .
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Λίγο πιο πέρα από τα μέρη που προτείνει η Renata είναι και ο όμορφος Πλατανιάς. Όλα αυτά τα χωριουδάκια είναι πολύ κοντά στην πόλη και αποτελούν μια τεράστια παραλία με αμμουδιά. Μιας και βρισκόμαστε σε low season νομίζω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας εκεί και να ψάξεις, ώστε και το δωμάτιο να δεις αλλά και την τιμή να διαπραγματευτείς καλύτερα. Έχει πάρα πολλά ξενοδοχεία για όλα τα γούστα και βαλάντια.
 

dimitris_thass

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις

Θα έρθω στα Χανιά 30/9 για μια εβδομάδα για ξεκούραση και το μόνο που δεν θέλω είναι να ψάχνω εκείνη την ώρα για ξενοδοχείο, θα ήθελα να έχω 2-3 μαχ επιλογές.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις

Θα έρθω στα Χανιά 30/9 για μια εβδομάδα για ξεκούραση και το μόνο που δεν θέλω είναι να ψάχνω εκείνη την ώρα για ξενοδοχείο, θα ήθελα να έχω 2-3 μαχ επιλογές.
μπές στο ξενοδοχεία σταλός στον google ,και κοίτα λίγο τα ξενοδοχεία και διαμερίσματα στο αντώνης παυλάκης κάτω σταλός .
ξέρω οτι ειναι πολύ καθαρά ,κάνει και προσφορές .επικοινώνησε μαζί του .
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Εμείς είχαμε μείνει σε μια πολύ ωραία μεζονέτα (σε συγκρότημα από μεζονέτες) στην Α.Μαρίνα πολύ κοντά στην παραλία.Είναι πεντακάθαρη, έχει πισίνα και γενικά αρκετά φθηνή.Αξίζει και με το παραπάνω.Έχω στείλει και πμ για να μη θεωρηθεί ως διαφήμιση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.705
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom