Αυστρία Αναζήτηση πληροφοριών για Βιέννη

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
τα εχω δει σχεδον ολα, θελω να μου πεις αν αξιζει καταρχην η ημερομηνια που θα παω,επειτα αν το αεροπορικο ειναι σε καλη τιμη.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
η εποχη που θα πας ειναι μια χαρα..εχω δει την πολη με χιονια, με βροχη και με ηλιο και ειναι παντα το ιδιο ομορφη!

για την τιμη του αεροπορικου, αν και δεν ειμαι η πιο αρμοδια εδω μεσα, μια χαρα μου φαινεται..(δυστυχως, δεν εχουμε πια την sky europe..:()
 

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
βιεννη

διαβασα σε δημοσιευματα σας οτι αξιζει να πας μπρατισλαβα ημερησια εκδρομη οτι ειναι φθηνα με τρενο και κανει μονο μια ωρα αυτο ισχύει?
 

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επίσης είδα ξενοδοχεία που προτείνει το σαιτ αλλά θα ήθελα και τη δικη σου συμβουλη σχετικα με το ζητημζ αυτο. Ευχαριστω
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μπρατισλαβα, ναι, αξιζει αν εχεις μερες, να πας για μια μονοημερη!
πας με τρενο, ειναι πολυ φθηνο το εισιτηριο και σαν πολη αξιζει σιγουρα μια επισκεψη!οπως εχω ξαναγραψει εγω ειδα στην μπρατισλαβα μια πολη "υπο κατασκευη"..γινοντουσταν παντου εργασιες!!βεβαια εχουν περασει 2 χρονια απο τοτε..

για τα ξενοδοχεια τωρα..αυτα που ειδες δεν τα προτεινει το σαιτ, αλλα τα μελη του..εγω δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω..την τελευταια φορα με φιλοξενησε φιλη στην εστια της και την προηγουμενη φορα ειχα παει με γκρουπ και δεν θυμαμαι ονομα ξενοδοχειου!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Οπως σου ξαναειπα και στο αλλο thread που ειχες ,πηγαινε στο Σαλτσμπουργκ .Πολυ ομορφο.
Για τα αεροπορικα σου πιστευω οτι ειναι καλα .
Για το ξενοδοχειο δεν ξερω συγκεκριμενα..διαβασε κριτικες γιαυτο στο trip advisor
Οσο για εισοδους σε μουσεια ..googlarise ο ονομα του μουσειου-αξιοθεατου και θα υπαρχει σιγουρα καποιο σχετικο site που θα εχει ινφο ,τιμες ,πως να πας εκει κλπ κλπ
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
τι είχες Γιάννη ..τι είχα πάντα
κάνε πρώτα μια αναζήτηση και διάβασε αυτα που σου προτείνουν τα κορίτσια
κια μετα άρχισε τις ερωτήσεις
 

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
οσο για σενα κλεοπατρα ευχαριστω που ασχοληθηκες πραγματικα, αλλα η αληθεια ειναι πως παλι δεν ειπαμε κατι ουσιαστικο, αυτα που διαβασα στο σαιτ και σε αναζητησεις που εκανα σε αλλες διευθυνσεις πανω κατω αυτα μου λετε. Οπως και να εχει ευχαριστω , θα ψαχτω λιγο παραπανω
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Έμεινα στο Fleming' s Hotel Wien Westbahnof τα Χριστούγεννα του 2008 και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Κάνε ένα check.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον τα off topic φαγωθηκανε! Λαζαρε αν θες κατι συγκεκριμενο ρωτα το και αν το ξερουμε απανταμε, ειναι απλο. Και οι προσωπικες επιθεσεις δεν επιτρεπονται στο φορουμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom