Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μαδρίτη 1-2 μαξιμουμ το για μένα. αλλά οι τριγύρω είναι φοβερές: toledo, segovia, avila θέλουν από ένα βράδυ, αν έχεις τόσες που να μπορείς να κάνεις Σεβίλλη 2, Κορδοβα 1, Γρανάδα 2 είναι πανέμορφα.
 
D

Delmem38110

Guest
Καλημέρα! 5 βράδια Βερολίνο ή συνδυασμό 2 βράδια Πράγα- 3 βράδια Βερολίνο; Υπάρχει καποια εναλλακτική πρόταση; Έχω σκεφτεί και την Δρέσδη ως υποψήφιο συνδυασμό.
αν είναι η πρώτη φορά 5 βράδια Βερολίνο.
αν είναι η δεύτερη φορά 5 βράδια Βερολίνο.
αν είναι η τρίτη φορά 5 βράδια Βερολίνο.
.....
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
295
Likes
949
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα! 5 βράδια Βερολίνο ή συνδυασμό 2 βράδια Πράγα- 3 βράδια Βερολίνο; Υπάρχει καποια εναλλακτική πρόταση; Έχω σκεφτεί και την Δρέσδη ως υποψήφιο συνδυασμό.
5 Βερολινο! Άαααντε και βαριά με κάμια ημερήσια Λειψια ή Δρεσδη....Εμάς παντως 5 διανυκετερεύσεις και δε μας φτάσανε στο Βερολίνο...Αν δεν εχετε σκοπό βεβαια να μπείτε σε μουσεία ίσως να έχουν αλλιώς τα πράγματα
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
5 Βερολινο! Άαααντε και βαριά με κάμια ημερήσια Λειψια ή Δρεσδη....Εμάς παντως 5 διανυκετερεύσεις και δε μας φτάσανε στο Βερολίνο...Αν δεν εχετε σκοπό βεβαια να μπείτε σε μουσεία ίσως να έχουν αλλιώς τα πράγματα
Επειδή τα έχω σκεφτεί και τα έχω κάνει...συμφωνώ κι εγώ μόνο για Βερολίνο. Είναι μητρόπολη, έχεις τόσα να κάνεις, μουσεία, εστιατόρια, τζαζ κλαμπς, πολλά.
Τη Δρέσδη την έχω κάνει μονοήμερη, αδικήθηκε, ελάχιστα είδα κι έχει μείνει ανοιχτός λογαριασμός.
Λειψία την έχω κάνει τριήμερο χορταστικό, όσο χρειαζόταν δηλαδή.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.418
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Καλημέρα! 5 βράδια Βερολίνο ή συνδυασμό 2 βράδια Πράγα- 3 βράδια Βερολίνο; Υπάρχει καποια εναλλακτική πρόταση; Έχω σκεφτεί και την Δρέσδη ως υποψήφιο συνδυασμό.
Τη Δρέσδη να την επισκεφθείτε οπωσδήποτε. Από τις πιο ωραίες ευρωπαϊκές πόλεις! Εάν είναι η πρώτη σου φορά στην περιοχή και επειδή η Δρέσδη είναι και καμιά 200αρια χιλιόμετρα από το Βερολίνο, θα σκεφτόμουν 4 βραδια Βερολίνο και ίσως να έβαζα κ ένα βράδυ στη Δρέσδη. Η Πράγα για μένα καλύτερα να αποτελέσει ξεχωριστό ταξίδι
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.009
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλημέρα! 5 βράδια Βερολίνο ή συνδυασμό 2 βράδια Πράγα- 3 βράδια Βερολίνο; Υπάρχει καποια εναλλακτική πρόταση; Έχω σκεφτεί και την Δρέσδη ως υποψήφιο συνδυασμό.
Θα επελεγα 5 βραδια μονο Βερολινο ή 4 βραδια Πραγα (ισως με ημερησια Τσεσκι Κρουμλοβ ή Καρλοβι Βαρι) + 1 βραδυ Δρεσδη.
Βερολινο και Πραγα δεν συνδυαζονται κατα τη γνωμη μου αν εχεις μονο 5 βραδια.
 
Last edited:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλημέρα! 5 βράδια Βερολίνο ή συνδυασμό 2 βράδια Πράγα- 3 βράδια Βερολίνο; Υπάρχει καποια εναλλακτική πρόταση; Έχω σκεφτεί και την Δρέσδη ως υποψήφιο συνδυασμό.
Οπωσδήποτε μια διαμονή στη Δρέσδη για νυχτερινές βόλτες, σε συνδυασμό με 4 βράδια Βερολίνο!
 

Georgevol

Member
Μηνύματα
78
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν είχατε μια βδομάδα στα μέσα Μαΐου θα πηγαίνατε σε μια φίλη σας στη Λισαβόνα και ενα διήμερο στο Πόρτο ή σε μια φίλη σας στη Λας Πάλμας στα Κανάρια;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν είχατε μια βδομάδα στα μέσα Μαΐου θα πηγαίνατε σε μια φίλη σας στη Λισαβόνα και ενα διήμερο στο Πόρτο ή σε μια φίλη σας στη Λας Πάλμας στα Κανάρια;
H φίλη από τις Κανάριες να έρθει να με βρει στη Λισσαβώνα, sorry for her, δεν υπάρχει σύγκριση.
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.040
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Ποιον προορισμό θα προτεινατε για 4 μέρες ακριβώς μετά την πρωτοχρονιά;; Ευρώπη..
Όχι Πολωνία,Ουγγαρία, Κροατία και Δανία γιατί έχουμε πάει ξανά χειμώνα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom