Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το πιστευω. Εδω χωρανε 22 t shirt, 5 παντελονια κι ενα λαπτοπ σε ενα σακιδιακι, δεν θα χωρεσουν α π ε ι ρ α καμπαρε στη Βιεννη?
Είπες το σάκο μου σακιδιακι, αυτό δε θα περάσει έτσι να ξες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά τελικά έκλεισα Βιέννη ξέρω μπορεί να βαρεθώ όπως λέτε,αλλά ελπίζω να δω κάτι ιδιαίτερο,αλλιώς δεν πειράζει, YOLO 🍻👍
Ρώτα εδώ και δε θα βαρεθείς. Άμα λάχει σου χωράμε και 20 μπλουζάκια στη χειραποσκευή να ουμε, με διδαχτικό βίδεο.
 

billkozani

Member
Μηνύματα
42
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ρώτα εδώ και δε θα βαρεθείς. Άμα λάχει σου χωράμε και 20 μπλουζάκια στη χειραποσκευή να ουμε, με διδαχτικό βίδεο.
Θα σας πω αν έχω κάμια απορία.Δεν είμαι τύπος των μουσείων τα έφαγα στην μάπα στην Γαλλία 😎 Πεζόδρομο, στενάκια,κάνα μαγαζάκι με καμία μπύρα αυτα θέλω
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Παιδιά τελικά έκλεισα Βιέννη ξέρω μπορεί να βαρεθώ όπως λέτε,αλλά ελπίζω να δω κάτι ιδιαίτερο,αλλιώς δεν πειράζει, YOLO 🍻👍
Εγώ δε ξέρω από που προκύπτει ξαφνικά αυτό το θέμα περί βαρεμάρας, αλλά εντάξει, αυτά είναι γούστα. Προσωπικά όταν βρέθηκα στην πόλη ούτε βαρέθηκα, ούτε ξενέρωσα και μια χαρά βρήκα να βγω. Να περάσεις τέλεια. ;)
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.370
Likes
3.426
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Εγώ δε ξέρω από που προκύπτει ξαφνικά αυτό το θέμα περί βαρεμάρας, αλλά εντάξει, αυτά είναι γούστα. Προσωπικά όταν βρέθηκα στην πόλη ούτε βαρέθηκα, ούτε ξενέρωσα και μια χαρά βρήκα να βγω. Να περάσεις τέλεια. ;)
Το αυτό κ δι' εμέ! Ούτε βαρέθηκα, ούτε ξενέρωσα! Πρωτεύουσα μεγάλης αυτοκρατοριας υπήρξε, αξιοθέατα έχει, γραφικότητα έχει, ζωή υπάρχει, να περάσετε υπέροχα!!!
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Παιδιά τελικά έκλεισα Βιέννη ξέρω μπορεί να βαρεθώ όπως λέτε,αλλά ελπίζω να δω κάτι ιδιαίτερο,αλλιώς δεν πειράζει, YOLO 🍻👍
Να βαρεθεις στη Βιέννη???? Είναι υπέροχη ! Στην τελική κανε και καμια εκδρομουλα τριγυρω! Καλα να περασεις!
 

TrObAs

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Καλησπέρα στην παρέα. Τελικά δεν καταφέραμε με την σύζυγο να πάμε Χριστούγεννα διακοπές και μεταφέρθηκε το πλάνο για αρχές Πάσχα. Σκεφτόμασταν για Βαρκελώνη αλλά τα εισητηρια είναι απαγορευτικά.....Εχετε να προτείνετε κάποιο προορισμό για την περίοδο αυτή?

Μιλάμε για 4-5 μέρες δεν μας ενδιαφέρουν απαραίτητα μουσεία θα μας άρεσε και φύση να δούμε έτσι για διάφορα.

Εσείς σαν πιο έμπειροι θα μπορούσατε να βοηθήσετε?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Καλησπέρα στην παρέα. Τελικά δεν καταφέραμε με την σύζυγο να πάμε Χριστούγεννα διακοπές και μεταφέρθηκε το πλάνο για αρχές Πάσχα. Σκεφτόμασταν για Βαρκελώνη αλλά τα εισητηρια είναι απαγορευτικά.....Εχετε να προτείνετε κάποιο προορισμό για την περίοδο αυτή?

Μιλάμε για 4-5 μέρες δεν μας ενδιαφέρουν απαραίτητα μουσεία θα μας άρεσε και φύση να δούμε έτσι για διάφορα.

Εσείς σαν πιο έμπειροι θα μπορούσατε να βοηθήσετε?
Αν κοιτατε τωρα για Πασχα παντου απαγορευτικα θα ναι!τωρα ετσι γενικα δε μπορει κανεις να σας προτεινει κατι πρεπει να δωσετε παραπανω πληροφοριες για το τι θελετε!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.939
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Απλα (και απογοητευτικά) αργήσατε για κάτι οικονομικό, αν πάλι υπάρχει κασέρι (χρήματα) υπάρχουν και πολλοί προορισμοί..... δώστε budget, ενδιαφέροντα και συνεχίζουμε...... :innocent:
 

TrObAs

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Παιδιά έχετε δίκιο αλλά έψαχνα από το black friday και δεν είδα κάποια φοβερή προσφορά. Budget είχα στο μυαλό μου 1500 εκεί γύρω.
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Παιδιά έχετε δίκιο αλλά έψαχνα από το black friday και δεν είδα κάποια φοβερή προσφορά. Budget είχα στο μυαλό μου 1500 εκεί γύρω.
Νομίζω είναι πολυ καλο το budget για 2 ατομα Ευρωπη 4 - 5 μερες! Και εγω τοσα θα υπολογιζα! Πολλες επιλογες νομιζω! Εξαρταται τα ενδιαφεροντα! Δειτε μια Κρακοβία ή ενα Βερολίνο ή Ρώμη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.509
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom