Ηνωμένο Βασίλειο Αναζήτηση των φθηνότερων πτησεων για Λονδινο! (1-3 Αυγουστου)

Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Γεια σας παιδια, ενδιαφερομαι να κανω το φθηνοτερο ταξιδι οσον αναφορα τα αεροπορικα εισητηρια, για το Λονδινο.

Ημερομηνιες: 01/08/2012 - 03/08/2012

Σε αυτο το σημειο θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας προκειμενου να μου προτεινετε τις οικονομικοτερες πτησεις αλλα ταυτοχρονα λαμβανοντας ως κρητηριο και την "λιγοτερη" ταλαιπωρια!

Απλα να σας αναφερω οτι μενω Αθηνα!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.330
Δεν νομίζω να έχεις πολλές επιλογές για φθηνές λύσεις.Εψαχνα και εγώ για αυτές τις ημερομηνίες περίπου και η πιο φθηνή λύση(τήν περασμένη Πέμπτη) ήταν ή Aegean στα 238.Η Αegean έχει ήδη βγάλει προσφορά τον Απριλίο για αυτήν τήν περίοδο.Δεν νομίζω να βγάλει προσφορά η BA ίσως και λόγω Ολυμπιακών αγώνων(27/7-12/8).΄Ολες οι άλλες λύσεις(Alitalia,Lufthansa,KLM) ηταν ακριβότερες.
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Λεω να την κανω απο Θεσσαλονικη με Ryanair! 100? πηγαινε ελα!
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Υπάρχει πτήση κι από Άραξο, 72 ευρώ αλλά δεν πετάει ακριβώς τις ημερομηνίες που σε ενδιαφέρουν. Πετάει 31/7-4/8.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Λεω να την κανω απο Θεσσαλονικη με Ryanair! 100? πηγαινε ελα!
βρηκες 100 απο θεσ/νικη?
υπολογισε και περιπου 65 το κτελ..αν δεν σε πειραζει η ταλαιπορια και βολευουν οι ωρες αναμονης κτλ γιατι οχι..σιγουρα βγαινει πιο οικονομικα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
βρηκες 100 απο θεσ/νικη?
υπολογισε και περιπου 65 το κτελ..αν δεν σε πειραζει η ταλαιπορια και βολευουν οι ωρες αναμονης κτλ γιατι οχι..σιγουρα βγαινει πιο οικονομικα.
ή 18/40 με το τον ΟΣΕ ;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
ή 18/40 με το τον ΟΣΕ ;)
ακομα καλυτερα :) η αληθεια ειναι πως δεν παρακολουθω τις εξελιξεις του ΟΣΕ και των τιμων και αν υπαρχουν τα ic,ice η τα απλα..θυμαμαι μονο πως βγηκε η προσφορα 9 ευρω αν τα κλεισεις απο νωρις ομως..

οπως και να χει συμφερει σε καθε περιπτωση να ερθει θεσ/νικη ο φιλος και να πεταξει για λονδινο.ειδικα για περιοδο ολυμπιακων αγωνων θα του βγει πολυ φτηνα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και θα πρέπει να προσθέσει και το κόστος του Αγγλικού ΚΤΕΛ ή ΟΣΕ.
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Και θα πρέπει να προσθέσει και το κόστος του Αγγλικού ΚΤΕΛ ή ΟΣΕ.
Εννοειται οτι θα παω με Τραινο!
Εχω και φοιτητικο...

Babaduma γνωριζεις καθολου τιμη εισητηριου στο περιπου?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Και θα πρέπει να προσθέσει και το κόστος του Αγγλικού ΚΤΕΛ ή ΟΣΕ.
σωστα..ως γνωστον το αεροδρομιο που προσγειωνεται η ryanair ειναι μακρια..οποτε αθηνα-θεσν/νικη-αθηνα και Stansted-london-Stansted και κανενα εκτακτο λεωφορειο η ταξι θα βγουν ολα μαζι χοντρικα 200 ευρω!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom