Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Παιδια καθησετε γιατι θα τρελαθω!!Στην αναβαθμιση που εκανα με την wizz air που μου εστειλε η kiwi,ειδα οτι εγινε wizz air priority boarding !!Δεν ειδα κατι για βαλιτσα.(το τσεκ ιν δεν εγινε ακομα)Αυτη η αναβαθμιση που εκανα ιντερνετικα δεν περιλαμβανει μεσα την μια βαλιτσα κατω των 10 kg :shock::shock:??Δηλαδη εκει θα πληρωσω και την βαλιτσα?Nα το βρασω αν εκανα μονο για να μπω πιο γρηγορα στην ουρα .Συγγνωμη αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ .Αν γνωριζετε κατι παιδια sos!!
 

frosw

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Παιδια καθησετε γιατι θα τρελαθω!!Στην αναβαθμιση που εκανα με την wizz air που μου εστειλε η kiwi,ειδα οτι εγινε wizz air priority boarding !!Δεν ειδα κατι για βαλιτσα.(το τσεκ ιν δεν εγινε ακομα)Αυτη η αναβαθμιση που εκανα ιντερνετικα δεν περιλαμβανει μεσα την μια βαλιτσα κατω των 10 kg :shock::shock:??Δηλαδη εκει θα πληρωσω και την βαλιτσα?Nα το βρασω αν εκανα μονο για να μπω πιο γρηγορα στην ουρα .Συγγνωμη αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ .Αν γνωριζετε κατι παιδια sos!!
Μεσα στην αναβαθμιση π εκανες ειναι η βαλιτσα μεχρι 10κ.
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Μεσα στην αναβαθμιση π εκανες ειναι η βαλιτσα μεχρι 10κ.
Ευχαριστω Φροσω!!Αντε και θα σας ανεβασω τρελη ταξιδιωτικη ιστορια Λονδινο και μια βδομαδα γυρος της Ισλανδιας
 

frosw

Member
Μηνύματα
11
Likes
0

rodireth

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Πρόκειται να ταξιδέψω αύριο με wizz air από Θεσσαλονίκη για Βιέννη. Τα εισιτήρια τα έκλεισα μέσω kiwi. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να βρω τις κάρτες επιβίβασης. Υποτίθεται ότι το kiwi θα έκανε check in για μένα, αλλά ούτε από τη σελίδα τους μπορώ να τις βρω, και αναρωτιέμαι θα μου τις στείλουν άραγε κάποια στιγμή ή θα πάω αύριο στο αεροδρόμιο και θα μου ζητάνε έξτρα χρεώσεις. Γνωρίζει κάποιος που έχει κάνει κράτηση μέσω της σελίδας kiwi ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom