Γενικά Αναποφάσιστες διακοπές

Andreas s

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Μιας και είναι το καλοκαίρι,άρχισα να οργανώνω τις δικοπές μου αλλά ακόμα δεν ξερώ που να πάω. Θα ήθελα αν μπορείτε να με συμβουλέυσετε μεσα απο τα δικά σας ταξίδια για το που να πάω,θα ήθελα να μην είναι ακριβά περιπου μεχρι τα 600 ευρώ, να είναι απεύθειας απο λάρνακα,να έχει έυκολη διακινηση μιας και θα πάω μόνος,αφού λόγο του κουρέματος οι φίλοι μου δεν μπορούν να με ακολουθήσουν.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες Αντρεα,στην παρεα μας...
βοηθησε λιγο και συ...δηλαδη,υποθετω,οτι θες καποιο νησακι και να πας αεροπορικως...
Ποιες πτησεις υπαρχουν κοιταξε εδω...http://gr.skyscanner.com/
Οταν δεις σε ποια νησια παει και ποτε θες,γραψε παλι και θα σου πουμε...υποθετω,οτι δεν ειναι πολλες οι επιλογες....
 

Andreas s

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Δεν με πειραζει αν είναι νησί ή κάποια χώρα της ευρώπης, αν και προτιμώ να έιναι το δεύτερο
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για δες για Μάλτα.Έχει απευθείας πτήσεις με σχετικά φθηνά εισιτήρια. Επίσης πολύ οικονομικά εισιτήρια έχει για Κάιρο αν δεν θες μόνο Ευρώπη.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
577
Likes
1.165
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Ανδρέα δεν μπορείς να αναχωρήσεις από Πάφο που πετά η Ryanair; Απο εκεί έχεις μερικές επιλογές. Για νησί επευθείας από Λάρνακα δες και στο topkinisis έχουν βάλει μερικά charter flights. Πόσες μέρες θες να είναι το ταξίδι σου; Επίσης τι ψάχνεις, αραλίκη σε παραλία ή πολλά αξιοθέατα κλπ.
 

Andreas s

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Περίπου θέλω να είναι 5-6 μέρες,ψάχνω να συνδιάζει και τα δύο,αλλά μιας και θα είμαι μόνος μου τα αξιοθέατα δεν με απασχολούν και τόσο,μου έχουν πεί ότι η Μάλτα είναι σαν την Κύπρο και με χάλασε αυτό.Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
 
Μηνύματα
58
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Zugspitze!
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ ( Everest), Αφρική
Δεν με πειραζει αν είναι νησί ή κάποια χώρα της ευρώπης, αν και προτιμώ να έιναι το δεύτερο
Καλησπερα,Αντρεα μας!
Θα σου προτεινα,με αυτα τα χρηματα να πας Ιβηρικη χερσονησο,μου ειπαν οτι ειναι ομορφα και φθηνα!Πηγαν Πορτογαλια τρεις συναδελφοι μου το Πασχα με 400 ευρω!6 ημερες!
 
Μηνύματα
58
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Zugspitze!
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ ( Everest), Αφρική
Για Ibiza ti λέτε; έχει πάει κανεις;
Προσωπικα δεν εχω παει,αλλα κανε ενα κοπο και κοιτα στο αναλογο θεμα,ισως υπαρχουν ταξιδιωτικες ιστοριες σχετικα με αυτην !!! :rolleyes:
 

Andreas s

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Τώρα άρχισα και να "ψήνομαι" και για Μαγιόρκα,κανένας για να παραθέσει την προσωπική του εμπειρία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.330
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom