Ανεπίσημες συναντήσεις μελών

katerina

Member
Μηνύματα
53
Likes
3
δεν πειραζει ενταξει θα το προσπαθησω μονη μου..:haha: μη σε ταλαιπωρω....
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
αν τα μαζεψεις μονος σου οχι!!! αν τα παραγγειλεις....
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Πληροφορίες

και ακολουθώ όποτε κανονίσετε.
Κοντά εννοώ εντός Αττικής αφού η συνάντηση θα είναι ανεπίσημη και ψιλο τοπικού χαρακτήρα:DΑνυπομονώ εδώ που τα λέμε να σας γνωρίσω:D

Γειά σου Ντινα, μετράς τις μέρες και εσύ για το επόμενο ταξίδι σου... Θα χρειαστώ κάποιες πληροφορίες για Ντουμπάι... Ποιός καιρός είναι κατάλληλος ,ώστε να αποφύγουμε τα έντονα καιρικά φαινόμενα και άν έχεις διαλέξει να πάς με ταξιδιωτικό πρακτορείο ποιό είναι αυτό ? Πληροφορίες για τις πτήσεις απευθείας ή με ανταπόκριση κ.τ.λ. μπορείς να μου στείλεις και προσωπικό μήνυμα αν το περιεχόμενο της απάντησής σου δεν επιτρέπεται να εμφανιστεί απο το forum....
Είμαστε μια παρεούλα 20 ατόμων περίπου και οι ηλικίες διαφοροποιούνται... απο 25-55 ετών... Άκουσα πως στο σαφάρι δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν ηλικιωμένοι έγκυοι και παιδιά... ότι ξέρεις ή μάθεις μετά το ταξίδι με ενδιαφέρουν προσωπικά.. Θα το προγραμματίσω για το επόμενο 6μηνο Θεού θέλοντος

:bleh:Ανθρωπάκος....
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Ποιά μεριά της Ελλάδας ??

να ρθουν και οι ταξιδευτες και το κανονιζουμε. εμενα ισχυει παντως η προσκληση, κατω απο τον πλατανο... γαργαρο νερακι...κοκορετσακι... αλα ελληνικα, (ρεφενε, ετσι???? να μας μεινουν για κανενα ταξιδακι...:haha:)
Έχασα επεισόδια και δεν ενημερώθηκα για το κατα ποιά μεριά της Ελλάδας,είναι οι Κερασιές και τα περιβόλια σου ? Εγώ έχω φίλους στην Όρμα και πηγαίνω τακτικά ... Πές μου και θα φροντίσω να σου φέρω καμιά πενηνταριά να στα μεζέψουν και να πάρουν και το ρεγάλο τους φυσικά....!!!
:bleh: Ανθρωπάκος
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Γοργοπόταμος ???

ελα! εχει και στον Γοργοποταμο φοινικες... το χουμε κανει κι εδω εξωτικο μερος με τις πρωτοποριες μας.... (τρομααααααρα μας) μονο οι μαιμουδες μας λειπουν
Κατα κεί είσαι vzango ?? Περνάω τακτικά και τρώω στον τεμπέλη..... Χαζεύω και τους καταρράκτες σας...:bleh:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Γοργοποταμος βρε!!! α οχι ξενους παρακαλω, εχω κι εδω τετοιους... μιλαμε για συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες...
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Οργάνωση...

λοιπον ισχυει η προσκληση οκ? και δωρεαν ξεναγηση στους φιλους του forum!!! απλα μη μου σκασετε ολοι μαζι οι 400 (ποσοι ειστε) και δεν εχω τι να σας κανω:gr01:
Ρίξε την ημερομηνία και άν θελήσετε να διοργανωθεί η μεταφορά με bus...ώστε να είμαστε όλοι μαζί γαι σύσφιξη σχέσεων και γνωριμία..... Προτάσεις υπάρχουν....!!!
:bleh:
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Ά....καλά !!!

Γοργοποταμος βρε!!! α οχι ξενους παρακαλω, εχω κι εδω τετοιους... μιλαμε για συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες...
Οκ !!! Το παίρνω πίσω.... δεν θα σου φέρω ξένους.... Αλλά τους συμφορουμίτες/ισσες τους κανονίζω ανα 50 ώστε να μην σου πέσουμε όλοι μαζί.... Αρκεί να οργανωθούμε παιδιά !!!!!
Να οργανωθούμε.... !!!!:bleh:
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
ταξίδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!

:russianroulette:να σας 200-ταισω ή να παω ταξιδι???????? (εσυ τι θα εκανες, για πες μου τωρα???)

Θέλει και ερώτημα ???????
Ποιός θα διαφωνήσει ????????????
:bleh:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ειπα μηπως!!!!!!????? αλλα τον δευκαλιωνα δεν τον βλεπω να ψηνεται... γιατι?????
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.326
Μηνύματα
887.999
Μέλη
38.987
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom