Γερμανία Ανοιξιάτικο ταξίδι στην χειμωνιάτικη Βαυαρία

sisy

Member
Μηνύματα
59
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Ενός καρχαρία...:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Το πρόβλημα ήταν οτι παραλίγο να μην κάτσω μαζί με τον φίλο μου
Καλές και οι ακριβές εταιρίες, αλλά με τις low cost γνωρίζεις κόσμο.:haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.423
Παιδάκια το πρόβλημά μου δεν ήταν τόσο το φαγητό, έχετε δίκιο για το χαμηλό κόστος τους εισητηρίου ό,τι πληρώσεις παίρνεις...!
Το πρόβλημα ήταν οτι παραλίγο να μην κάτσω μαζί με τον φίλο μου και προσωπικά έχω ένα μικρό (έως μεγάλο μπορώ να πώ) φόβο με τα αεροπλάνα, γι' αυτό και προτιμώ να σφίγγω το χέρι του δικού μου ανθρώπου, παρά ενός ξένου....:D
Ο ξένος τι έχει να πει επί τούτου? :haha: 2 know us betta....:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
τελεια αφηγηση sissy!!!αυτο το εισητηριο του καλου σαββατοκυριακου πραγματικα με ενεπνευσε να κανω και εγω ενα παρομοιο ταξιδι στο μελλον!!! συντομα θα χρειαστω την βοηθεια σου!!!συμφωνω με το booking. το χρησιμοποιω κατα κορον!! ειναι πολυ αξιοπιστο!!! περιμενουμε και αλλα travelstories σου!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Στο δρόμο της επιστροφής για τη στάση του λεωφορείου έχει ένα μονοπάτι 5 λεπτών ποδαρόδρομο που οδηγεί στην Marienbruecke, μια γέφυρα που ενώνει 2 χαράδρες και αποζημιώνει τον επισκέπτη με μια μοναδική πανοραμική θέα. Οι φωτογραφίες που μπορεί κανείς να βγάλει από εκεί είναι μοναδικές. (http://www.neuschwanstein.de/english/castle/surrounding/index.htm)
το βιντεάκι που ακολουθεί τραβήχτηκε απο την εν λόγω γέφυρα:
http://video.google.com/videoplay?docid=-8669658663014175587

Y.Γ:ναι, γιαπωνέζικα είναι οι κραυγές που ακούγονται. Είναι το αγαπημένο τους αξιοθέατο.:haha::D
 
Last edited by a moderator:

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
α βρε σισσυ! μπραβο σου :clap:για την ιστορια σου και τις πληροφοριες σου...
εχω φαει τον αντρα μου εδω και 2 χρονια με την βαυαρια και ακομα να τον πεισω:klaps:
τελικα, απο οτι βλεπω αξιζει να το κανεις ατομικα το ταξιδι, για να το απολαυσεις... :lol:

Αντίθετα ο δικός μου τρελλάινεται για Γερμανία και ειδικά Βαυαρία. Σου προτείνω το ταξίδι που κάναμε περυσι τα Χριστούγεννα μαζί με την κόρη μας για τις Χριστουγεννιάτικες αγορές . Θα γράψη το οδοιπορικό με λεπτομέρειες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom