Αντίστροφη Μέτρηση!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Τώρα που μιλάτε για αντίστροφες μετρήσεις θυμήθηκα ένα αστείο γεγονός...Οι Γάλλοι ένα-ενάμιση χρόνο πριν την αλλαγή χιλιετίας είχαν βάλει στον πύργο του Άϊφελ μια μεγάλη φωτεινή αντίστροφη μέτρηση.... αλλά και στο Λονδίνο κατασκεύαζε μια Γαλλική εταιρεία το London Eye για να το κάνουν εγκαίνια και φαντασμαγορικό θέαμα κλ....αλλά προπαραμονή κάτι πήγε στραβά και χάλασε το Eye και πρέπει να ρίξαν τόσα γαμ@@@σταυρίδια οι Άγγλοι (μέχρι διπλωματικό επεισόδειο πήγε να γίνει) και την άλλη μέρα καμμιά δεκαριά ώρες πριν την αλλαγή χάλασε και η αντίστροφη μέτρηση στον Άϊφελ ......Τυχαίο.....δε νομίζω...:D

εχω φωτογραφια του Αιφελ να λεει τις μερες πριν απο την νεα χιλιετια και η φωτο ειναι του 1997.......θυμαμαι οτι ολοι απορουσαμε τι νουμερο να ηταν αυτο αραγε.....:haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.473
εχω φωτογραφια του Αιφελ να λεει τις μερες πριν απο την νεα χιλιετια και η φωτο ειναι του 1997.......θυμαμαι οτι ολοι απορουσαμε τι νουμερο να ηταν αυτο αραγε.....:haha:
Tου 1997...ηηηηηηιιιιιιιιιιιιιιιιιιι... καλά απο πότε είχαν βάλει αντίστροφη μέτρηση.....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ναι!και εμεις ρωτησαμε τους καθηγητες μας τι μπορει να ηταν αυτο και μας ειπαν αντιστροφη μετρηση για την ενα χιλιετια.....
 
D

Delmem9770

Guest
Εγω εχω βαλει αντιστροφη μετρηση για μιλανο εδω και εναν μηνα και δεν μου βγαζει τιποτα. ΕΚτος αν δεν το βλεπω μονο εγω και το βλεπετε εσεις!!! :shock::shock::shock:
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Εγω εχω βαλει αντιστροφη μετρηση για μιλανο εδω και εναν μηνα και δεν μου βγαζει τιποτα. ΕΚτος αν δεν το βλεπω μονο εγω και το βλεπετε εσεις!!! :shock::shock::shock:
Νομίζω ότι πρέπει να έχεις υπογραφή για να φαίνεται η αντίστροφη μέτρηση που θέλεις να βάλεις! ;)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ πάλι έχω προσπαθήσει καμιά 10ριά φορές σήμερα να βάλω και τζίφος...τι να πω να είμαι τόσο ζώον...???:haha:
Στο παρελθόν το είχα κάνει με επιτυχία πάντως...δε μου αποθηκεύει τις αλλαγές και όταν πάω πάλι στην επεξεργασία επιλογών έχουν σβηστεί όσα είχα γράψει...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μηπως κοιταξατε το θεματακι μου με την αντιστροφη μετρηση?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κανεις ρε παιδια ??? Τοσο δυσκολο ειναι ?:roll::roll::roll:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom