Αντροπαρέα Αστυπάλαια

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Καλησπέρα, είμαστε μια παρέα από 2-3 30ρηδες(30+). Είμαστε σίγουροι πως η Αστυπάλαια είναι πολύ όμορφο νησί και ιδανικό για ξεκούραση και χαλάρωση. Έχουμε γενικά χορτάσει από τουριστικά νησιά όπως Μύκονος, ίος, Πάρος, Σκιάθος κτλ. Θέλουμε να δούμε και άλλα μέρη, αλλά να έχουν και λίγη ζωντάνια. Δεν είμαστε του club πάντως. Μερικά μπαράκια μια χαρά είναι. Οι 2 από τους 3 είμαστε single αυτή τη περίοδο. Οπότε θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το τι παίζει με νυχτερινή ζωή, γυναικοαπαρέες, φλερτ κτλ. Ο ένας φίλος μου φοβάται μην πέσει σε ζευγαρονήσι όπως η Μήλος.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα, είμαστε μια παρέα από 2-3 30ρηδες(30+). Είμαστε σίγουροι πως η Αστυπάλαια είναι πολύ όμορφο νησί και ιδανικό για ξεκούραση και χαλάρωση. Έχουμε γενικά χορτάσει από τουριστικά νησιά όπως Μύκονος, ίος, Πάρος, Σκιάθος κτλ. Θέλουμε να δούμε και άλλα μέρη, αλλά να έχουν και λίγη ζωντάνια. Δεν είμαστε του club πάντως. Μερικά μπαράκια μια χαρά είναι. Οι 2 από τους 3 είμαστε single αυτή τη περίοδο. Οπότε θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το τι παίζει με νυχτερινή ζωή, γυναικοαπαρέες, φλερτ κτλ. Ο ένας φίλος μου φοβάται μην πέσει σε ζευγαρονήσι όπως η Μήλος.
Είναι ενα νησί για όλα τα γούστα φίλε @hitman47
Θα δείτε τα πάντα.
Σίγουρα δεν είναι Μήλος πάντως.
Έχει λίγα χρονάκια που πήγα, αλλά έχω και πληροφόρηση απο πολύ κολλητό που ήταν πέρυσι.
Η νύχτα κρατάει πολύ καλά, για τα δεδομένα ένος τόσο μικρού νησιού εγώ εντυπωσιάστηκα.
Είχαμε πάει αντροπαρέα 3 φίλοι, τέλη Αυγούστου μάλιστα, και πριν πάω ποτέ δε θα περίμενα ότι θα επιστρέφω για ύπνο κάθε μέρα μετά τις 7.
Νομίζω θα βρείτε άκρη...
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Ενθαρρυντικό μνμ. Επειδή είναι όμορφο νησάκι φαντάζομαι θα τιμηθεί και από το ωραίο φύλο έτσι; Ήδη πάντως από μέσα Ιουλίου τα δωμάτια είναι ελάχιστα και αυτά σκόρπια. Αν θελει κάποιος να κλείσει 5 μέρες σε ένα κατάλυμμα, θα δυσκολευτεί πολύ. Τη χώρα τη ξεχνάει και ψάχνει σε άλλα χωριά.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Είναι πανέμορφο νησί, ειδικά η χώρα και ο πέρα γυαλός.
Το πρόβλημα σε τέτοιου τύπου νησιών είναι το ίδιο.
Αν δε κλείσεις έγκαιρα, θα δυσκολευτείς πολύ να βρεις κατάλυμμα.
Και αν δε βρεις εκεί που πρέπει, καλύτερα άστο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom