Απλά και φιλικά....Γεια σας

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Σαν νέος σε αυτή την ιστοσελίδα θα ήθελα να πω ένα γεια σε όλους εσάς που προφανώς είστε λάτρεις των ταξιδιών. Θέλω να πιστεύω πως βρήκα αυτό που έψαχνα όσον αφορά τα ταξίδια. Είμαι ο Κώστας από τον Πειραιά 31 χρονών και είμαι λάτρης των ταξιδιών (κατά προτίμηση Ευρώπη). Δεν μπορώ να πω πως έχω γυρίσει και όλο τον κόσμο αλλά μια γεύση νομίζω πως την έχω πάρει. Δυστυχώς έχω υπερβολικά λίγο διαθέσιμο (και όχι ελεύθερο) χρόνο για ταξίδια παρόλαυτά προσπαθώ να τον αξιοποιώ κατά τον καλύτερο δυνατό τρόπο.Τελευταίος μου προορισμός το (απίστευτο κατ'εμέ) Παρίσι. Εκεί γιόρτασα τη δεύτερη μου επέτειο γάμου. Επόμενος στόχος ταξίδι στην Ευρώπη με το ΙΧ μου. Αυτά εν ολίγοις.Τα υπόλοιπα εν καιρώ..........
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Kαλωσήρθες στο φόρουμ και από μένα .Εχω ταξιδέψει σε αρκετές χώρες της Ευρώπης με τον άντρα μου οδικώς.Είναι πολύ ωραία να ταξιδέυεις έτσι.Σου δίνει την ευκαιρία να δεις χωριά και πόλεις ανέγκιχτες από τον τουρισμό και να χαρείς την αυθεντικότητα τους.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς όρισες και από εμένα.
Πολύ ωραία η φώτο σου με το πυργάκι της Πίζας!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλοσωρισες Positiva!ευχομαι ακομη και αν τα ταξιδια σου ειναι περιορισμενα απο χρονο ,να τα απολαμβανεις στο επακρο!καλη συνεχεια!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες στο travelstories Κώστα!
Καλά ταξίδια να έχεις πάντα!
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Κώστα καλώς όρισες,
όντως το Παρίσι είναι υπέροχο και το ταξίδι με ΙΧ ακόμα περσσότερο.
Καλά ταξίδια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom