Απορία για ταξιδιωτικές ιστορίες

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Πως θα συνεχίσω την ιστορία μου? θα πάτήσω την επεξεργασια μυνήματος?
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
γράφεις το κείμενο που θέλεις και το στέλνεις πατώντας απάντηση,υποβολή,....επεξεργασία μηνύματος πατάς σε περίπτωση που θέλεις να προσθέσεις φιγούρες(χαμόγελα κλπ)και πάλι υποβολή και στέλνεις.
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
γράφεις το κείμενο που θέλεις και το στέλνεις πατώντας απάντηση,υποβολή,....επεξεργασία μηνύματος πατάς σε περίπτωση που θέλεις να προσθέσεις φιγούρες(χαμόγελα κλπ)και πάλι υποβολή και στέλνεις.
εχω γράψει την αρχή αλλα θέλω να τη συνεχίσω.(όχι να προσθέσω φιγούρες.) πώς το κάνω αυτό?
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ααααα,κλικ στην ιστορία σου μπαίνεις και πατάς παράθεση(απάντηση δηλ πάλι με παράθεση)και συνεχίζεις γράφοντας νέα παράγραφο...
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
ευχαριστωωωωωωω!!!!!!!
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Τελείωσα με την ιστορία μου.Τώρα τι κάνω? για να φανεί ολοκληρη αλλά σε σελίδες και όχι σαν κατεβατό γιατί είναι μεγάλη,πρέπει να βάλω τίτλους? για να χωριστεί σε σελίδες?
 

Bosporos

Member
Μηνύματα
131
Likes
191
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη Καμποτζη
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουένος Άιρες
Καλησπέρα,
θέλω να ρωτήσω μια απορία, μπορεί να έχει απαντηθεί και σε άλλους χρήστες αλλά δεν βρήκα την απάντηση. Πότε μια ταξιδιωτική ιστορία θεωρείται τελειωμένη? Και πότε μπαίνει στη μηχανή αναζήτησης και όταν κάποιος ψάχνει ταξιδιωτική ιστορία πχ. για Παρισι, του βγαίνει και αυτή? Το ρωτάω γιατί έχω γράψει εδώ και καιρό μια ταξιδιωτική ιστορία για τη Νέα Υόρκη την οποία έχω τελειώσει αλλα είναι ακόμα στη στήλη " ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη". Χρειάζεται να βάλω και φωτογραφίες? χρειάζεται να κάνω και κάτι άλλο? το ρωταω γιατί θεωρώ πολύ χρήσιμες τις ταξιδιωτικές ιστορίες ( εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ στα ταξίδια μου) και θέλω να ξέρω.
ευχαριστώ
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Καλησπέρα,
θέλω να ρωτήσω μια απορία, μπορεί να έχει απαντηθεί και σε άλλους χρήστες αλλά δεν βρήκα την απάντηση. Πότε μια ταξιδιωτική ιστορία θεωρείται τελειωμένη? Και πότε μπαίνει στη μηχανή αναζήτησης και όταν κάποιος ψάχνει ταξιδιωτική ιστορία πχ. για Παρισι, του βγαίνει και αυτή? Το ρωτάω γιατί έχω γράψει εδώ και καιρό μια ταξιδιωτική ιστορία για τη Νέα Υόρκη την οποία έχω τελειώσει αλλα είναι ακόμα στη στήλη " ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη". Χρειάζεται να βάλω και φωτογραφίες? χρειάζεται να κάνω και κάτι άλλο? το ρωταω γιατί θεωρώ πολύ χρήσιμες τις ταξιδιωτικές ιστορίες ( εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ στα ταξίδια μου) και θέλω να ξέρω.
ευχαριστώ
ενημερωσε τον spor_os
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Πρέπει να στείλεις προσωπικό μήνυμα σε κάποιον moderator να σου μεταφέρει την ιστορία σου στην αντίστοιχη ενότητα τελειωμένων ιστοριών! Απλά του λες τον τίτλο της ιστορίας και αναλαμβάνουν εκείνοι!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Όπως γράφει και η υπογραφή μου,
με ένα μήνυμα αναλαμβάνουμε τη μεταφορά της ιστορίας σας χωρίς κόστος (στους καιρούς που ζούμε).
Αν θέλετε μπορείτε να προσθέσετε και φωτογραφία της επιλογής σας, αλλιώς θα προστεθεί τυχαία από τη γκάλερι της ιστοσελίδας.
(Δεν την παλεύω απόψε)

Υ.Γ.: Α! για να μη ξεχνιόμαστε το θέμα συγχωνεύτηκε με ένα που προϋπήρχε.
Παρακαλώ να χρησιμοποιείτε την αναζήτηση.
Μπορεί να λύσετε την απορία πιο γρήγορα και πιο εύκολα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.751
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom