Απορία

the_pilot

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Έχω μια απορία: Στην κατηγορία φωτογραφίες ανεβάζουμε μόνο δικές μας φωτογραφίες από ταξίδια ή γενικά ωραίες φωτογραφίες που μπορεί να βρούμε από sites όπως π.χ. το National Geographic (το οποίο έχει εξαιρετικές galleries);
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.455
Likes
14.461
Έχω μια απορία: Στην κατηγορία φωτογραφίες ανεβάζουμε μόνο δικές μας φωτογραφίες από ταξίδια ή γενικά ωραίες φωτογραφίες που μπορεί να βρούμε από sites όπως π.χ. το National Geographic (το οποίο έχει εξαιρετικές galleries);
Καλώς ήρθες:lol:

Νομίζω οτι αφορά μόνον δικές μας φωτογραφίες.Δέν ξέρω άν είναι και νόμιμο να παίρνεις φωτο απο άλλα sites.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
  1. Το περιεχόμενο του TravelStories.gr (Ταξιδιωτικές Ιστορίες, Άρθρα της Εγκυκλοπαίδειας και φωτογραφίες), είναι ιδιοκτησία των εκάστοτε δημιουργών. Απαγορεύεται ΑΥΣΤΗΡΑ η αναπαραγωγή των άρθρων, μερική ή ολική, χωρίς την άδεια του εκάστοτε αρθρογράφου. Απαγορεύεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών ή άρθρων χωρίς την άδεια του ιδιοκτήτη και την αναφορά της πηγής. ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ TRAVELSTORIES ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟ TO ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΠΕΡΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ.

http://www.travelstories.gr/rules.php
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω μια απορία: Στην κατηγορία φωτογραφίες ανεβάζουμε μόνο δικές μας φωτογραφίες από ταξίδια ή γενικά ωραίες φωτογραφίες που μπορεί να βρούμε από sites όπως π.χ. το National Geographic (το οποίο έχει εξαιρετικές galleries);
Μόνο δικές μας φωτογραφίες.
 

maria <3

Member
Μηνύματα
81
Likes
11
Μιας κ λεμε τις απορίες μας.... είμαι εδω κ μια ώρα μέλος κ έκανα την πρώτη μου (κ ελπιζω τελευταία :p ) γκάφα! ξεκίνησα νέο θέμα σε λάθος σημείο.
πώς το διαγράφω????? Ευχαριστω :)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πάτα το κουμπί αναφορά μηνύματος -->
στο θέμα που έχει γίνει το λάθος και θα στο μεταφέρουμε.
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ έκανα δύο γκάφες η μία διαγράφηκε γιατί θεωρήθηκε διαφήμιση αφορούσε προσφορές αεροπορικών εταιρειών και η άλλη λάθος quote. Τί είναι αυτό;
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
quote είναι η παράθεση
όταν κάνετε λάθος παραθέσεις και τα διορθώνουμε το γράφουμε στην αιτία επεξεργασίας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.158
Μέλη
38.990
Νεότερο μέλος
chris.s

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom