Πολωνία Αποριες για κρακοβια

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ξέρω ότι είμαι εκτός θέματος αλλά θα πρότεινα σε όσους πάνε Κρακοβία για αρκετές μέρες να βάλουν στο πρόγραμμα και Βαρσοβία με τρένο. Η Βαρσοβία είναι τέλεια πόλη. Πήγα και θέλω να ξαναπάω. Προσωπική μου άποψη είναι ότι η Βαρσοβία είναι πολύ καλύτερη από την Κρακοβία.
 
Last edited:

dimistr

Member
Μηνύματα
170
Likes
60
Δυστηχως.... Δεν έχουμε χρόνο😭😭😭αλλιώς θα είχα βάλει ένα διπλό προορισμό!!!!! Άρα ας πάμε Κρακοβία....κ βλέπουμε χιχι
 

spyros91

Member
Μηνύματα
870
Likes
790
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Τέλεια...το 76τα 2ατομα δεν είναι αποτρεπτικό...κ μάλιστα με μεταφορά... Θα το σκεφτώ!!!!!βέβαια λέω να κάνουμε κ τις 2εξω εκδρομές μαζί... Θα δω!!!!!!όλα θα εξαρτηθούν από το αν είμαστε 2ή4!!!!!! Μου προτείνεται να βάλω ξενοδοχείο με πρωινό???έχουμε πάει βρολτσαβ κ ήταν αρκετά φτηνά....στο ίδιο μήκος είναι κ η Κρακοβία????
Εμείς κλείσαμε με πρωινό, γενικά είναι πολύ φθηνά τα δωμάτια αλλά και τα μαγαζιά για πρωινό.. είχαμε κλείσει στο pod wawelen. Είχε ωραίο πρωινό, αλλά αν ξαναπήγαινα θα επέλεγα χωρίς πρωινό, γιατί υπάρχουν μαγαζιά πχ. Σαρλότ με εξαιρετικό πρωινό!!!
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
154
Likes
193
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Υπέροχη και πανέμορφη η Κρακοβία όμως η Βαρσοβία μου άρεσε και μένα περισσότερο!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
870
Likes
790
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Υπέροχη και πανέμορφη η Κρακοβία όμως η Βαρσοβία μου άρεσε και μένα περισσότερο!!!
Ειδικά τα Χριστούγεννα, η Βαρσοβία είναι άκρως εντυπωσιακή!!
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία

Attachments

spyros91

Member
Μηνύματα
870
Likes
790
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Γύρισα πριν 1 μέρα. Είναι ακόμα στολισμένα σαν να είναι Χριστούγεννα.
Αυτά είναι!!!! Πολύ ωραία Χριστουγεννιάτικη πόλη και δεν το περίμενα.. γενικά όλος αυτός ο δρόμος(nowy swiat) είναι απίστευτος!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
Τέλεια...το 76τα 2ατομα δεν είναι αποτρεπτικό...κ μάλιστα με μεταφορά... Θα το σκεφτώ!!!!!βέβαια λέω να κάνουμε κ τις 2εξω εκδρομές μαζί... Θα δω!!!!!!όλα θα εξαρτηθούν από το αν είμαστε 2ή4!!!!!! Μου προτείνεται να βάλω ξενοδοχείο με πρωινό???έχουμε πάει βρολτσαβ κ ήταν αρκετά φτηνά....στο ίδιο μήκος είναι κ η Κρακοβία????
Πρωινο στο σαρλοτ..μια φορα πας και μετα δε πας αλλου...το εικονιζομενο περιπου στα 4.5ε..αν εισαι hardcore παιρνεις με αυγουλακι και σαμπανια στα 6.5ε
20211222_102110.jpg
 

Teresa M

Member
Μηνύματα
10
Likes
18
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
γεια σε όλους,

βρήκα από εδώ το μειλ του κύριου Θανάση που ξεναγεί στο Αουσβιτς με μεταφορά και βανάκι και του έστειλα ένα μειλ γιατι θα είμαι Κρακοβία Παρασκευή και Σάββατο. Ευγενέστατος, απαντάει άμεσα και μου πρότεινε και ξενάγηση από αλλού εναλλακτικά. Δυστυχώς δεν έχει άλλα άτομα για το τουρ και το κόστος για πριβε είναι τσιμπημένο, οπότε αν πάει κανείς από το φόρουμ τις ίδιες μέρες κι ενδιαφέρεται....
[email protected]

ελπίζω να μην παραβαίνω τους κανόνες του γκρουπ.
 

dimistr

Member
Μηνύματα
170
Likes
60
Καλημέρα!!!!πώς είναι εκεί τα πραγματα?με το πόλεμο ακριβώς δίπλα... Θέλω να κλείσω εισιτήρια αλλά κολλάω....αλλά με τραβάει η τιμή.... 110....2ατομα....!!!!σε ψήνει η τιμή...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.818
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom