Αποτελέσματα διαγωνισμού Cyprus Airways

princessakiz

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
εδιμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Μόλις άνοιξα το μαιλ μου και είδα ότι είμαι μία από τους τυχερούς που κέρδισαν ένα εισιτήριο μετ' επιστροφής για την Κύπρο όποτε θέλω μέχρι τον Ιούλιο του 2012!!!! Και να σκεφτείτε πως δήλωσα συμμετοχή για πλάκα, δεν το περίμενα με τίποτα! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί πρώτη φορά κερδίζω σε ταξιδιωτικό διαγωνισμό!!!:clap:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
συγχαρητηρια!!!:)

παντα τυχερη και καλο ταξιδι!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μόλις άνοιξα το μαιλ μου και είδα ότι είμαι μία από τους τυχερούς που κέρδισαν ένα εισιτήριο μετ' επιστροφής για την Κύπρο όποτε θέλω μέχρι τον Ιούλιο του 2012!!!!
Ο διαγωνισμός ήταν πραγματικά για γέλια!

Kέρδισες ένα εισιτήριο μετ' επιστροφής για Κύπρο, αλλά πρέπει να πληρώσεις φόρους αεροδρομίου, επίναυλο καυσίμων και τέλος εξυπηρέτησης. Τα οποία ανέρχονται σε ?127,85+?12(τέλος εξυπηρέτησης)=?139.85 :rolleyes:

Cyprus Airways - Super Competition 1 - Terms

Eνδεικτικά, η Α3 χρεώνει μόνο ?72.85 φόρους αεροδρομίου και τέλος εξυπηρέτησης. Δλδ. αν βρεις εισιτήρια με Α3 με ναύλο μέχρι ?67 πήγαινε-έλα, θα πληρώσεις το ίδιο όσο θα πληρώσεις το ''υποτιθέμενο'' εισιτήριο-δὠρο της Cyprus!
 

princessakiz

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
εδιμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Ευχαριστώ κορίτσια!!:):)
North66 ισχύει αυτό που λες. όταν πήρα όμως τηλ. στο τηλ. κέντρο μου είπαν ότι ακόμα δεν έχει αποφασιστεί αν θα πληρώσουμε όλους τους φόρους ή ένα μέρος. Βέβαια αυτό μπορεί να μου το έλεγε έτσι η κοπέλα και απλά να μην είχε καμία ενημέρωση. Σε κάθε περίπτωση είναι καλή ευκαιρία γιατί είχα πάει τελευταία φορά πριν αρκετά χρόνια και έτσι δεν ήτανε στους άμεσους προορισμούς μου!
 

tsikarita

Member
Μηνύματα
91
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ_ΚΟΥΒΑ
Συγχαρητήρια παιδιά αυτό και αν είναι τύχη...Καλό ταξιδάκι!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Συγχαρητήρια! Πάντα τέτοια :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.068
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom