Κούβα Αποχαιρετώντας την Κούβα

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ναι κιτρινα ηταν!
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Ομορφη ιστορια κ συνειδητοποιω οτι πρεπει να κανω το ταξιδι αυτο πριν οι καταστασεις κ ο χρονος αγγιξουν ΚΑΙ αυτη την χωρα..
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
θα σου συνιστουσα να το κανεις το συντομοτερο γιατι χανει την αυθεντικοτητα της
 

VOYAGEUSE

Member
Μηνύματα
27
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ?ΣΚΩΤΙΑ?ΙΣΛΑΝΔΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινική Αμερικής
θα σου συνιστουσα να το κανεις το συντομοτερο γιατι χανει την αυθεντικοτητα της
Συμφωνώ απολύτως! Γρήγορα στην Κούβα...Κι εγώ θα ήθελα να ξαναπάω....
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
To ξερω δυστυχως,πολλες οι διηγησεις απο γνωστους φιλους.. Εδω και 10 χρονια ειναι μεσα στους προορισμους και ολο καποιος δεν ψηνεται, ολο κατι αλλο περνει προτεραιοτητα κ τελικα για ποτε περνανε τα χρονια και δεν εχει γινει το ταξιδι αυτο ακομα δεν ξερω.. :roll:
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
To ξερω δυστυχως,πολλες οι διηγησεις απο γνωστους φιλους.. Εδω και 10 χρονια ειναι μεσα στους προορισμους και ολο καποιος δεν ψηνεται, ολο κατι αλλο περνει προτεραιοτητα κ τελικα για ποτε περνανε τα χρονια και δεν εχει γινει το ταξιδι αυτο ακομα δεν ξερω.. :roll:
Αχ, και να 'ξερες σε πόσους από εμάς συμβαίνει αυτό... Εγώ όλο όνειρα κάνω κι όλο ψάχνω κάποιον που να μπορεί/θέλει/έχει χρόνο... :roll:
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Παιδια μην αφηνετε για αυριο αυτο που μπορετε να κανετε σημερα. Ταξιδεψτε!!!!!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.094
Μια κουβέντα είναι.Εγώ έχω την πανέμορφη Κούβα όνειρο εδώ και χρόνια.Αλλά μια δεν αρκούν τα οικονομικά,μια ο σύντροφος γκρινιάζει να βάλουμε άλλες προτεραιότητες και ν'αφήσουμε την Κούβα για μετά.Ελπίζω τουλάχιστον να μην επαληθευτούν οι προφητείες για το τέλος του κόσμου το Δεκέβρη του 2012.:bleh::haha::haha::haha:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.554
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom