Απο αεροδρομιο Μακεδονία προς κεντρο!

marios kaloudis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
παιδια καλησπερα σας

ερχομαι θεσσαλονικη 27δεκεμβριου και θελα να παρω λεοφωρειο απο το αεροδρομιο για την μητροπολεως!μηπως υπαρχουν λεοφωρεια για τη συγκεκριμενη διαδρομη και ποιο νουμερο ειναι!σας παρακαλω βοηθηστε με!

σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Θα πάρεις το 78 και θα κατέβεις στην Τσιμισκή-στάση πλ. Αριστοτέλους. Από εκεί η επόμενη παράλληλη προς τα κάτω (προς τη θάλασσα) είναι η Μητροπόλεως. Και το σχετικό site του ΟΑΣΘ http://oasth.gr/#el/routeinfo/list/61/12/1/
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.884
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μία γραμμή υπάρχει και αυτή είναι το νούμερο 78. το παίρνεις έξω από τις αφίξεις και κατεβαίνεις στη στάση Πλατεία Αριστοτέλους και είσαι στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,
 

marios kaloudis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
μακη μου σ ευχαριστω για την πληροφορια...απο πλατεια ααριστοτελους ειναι κοντα η μητροπολεως???....ειμαι κυπριος δεν ξερω και πολυ καλα την θεσσαλονικη!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.884
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ή στάση που θα κατεβεις είναι στην οδό Τσιμισκή που είναι παράλληλος με την Μητροπόλεως και είναι περίπου 100 μετρα μακριά.
 
Last edited:

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Έκλεισα ένα εισιτήριο Αθήνα - Θεσσαλονίκη. Το ξενοδοχείο θα είμαι κάπου στο κέντρο. Αξίζει η μεταφορά που βγάζει στο σαιτ η ryanair με χρέωση 15 ευρώ από το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο σου; Την έχει χρησιμοποιήσει κανένας;
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Γιατί να μην χρησιμοποιήσεις την αστική συγκοινωνία με μόλις 2 ευρώ; σε ποια περιοχή είναι το ξενοδοχείο σου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom