Τουρκία Αργίες στην Κωνσταντινούπολη..

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..
Καλησπέρα σας, είμαι έτοιμη να κλείσω εισιτήρια για πρωτοχρονιά.. να φύγουμε 1/1 και να γυρίσουμε 5/1.
Προβληματίστηκα όμως.. είναι μέσα η πρωτοχρονιά, η δεύτερη μέρα, ένα σαββατοκύριακο και Δευτέρα βράδυ φεύγουμε..
Θα είναι τίποτα ανοικτό να δούμε?
Εσείς τι λέτε?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα σας, είμαι έτοιμη να κλείσω εισιτήρια για πρωτοχρονιά.. να φύγουμε 1/1 και να γυρίσουμε 5/1.
Προβληματίστηκα όμως.. είναι μέσα η πρωτοχρονιά, η δεύτερη μέρα, ένα σαββατοκύριακο και Δευτέρα βράδυ φεύγουμε..
Θα είναι τίποτα ανοικτό να δούμε?
Εσείς τι λέτε?
Ολα θα ειναι ανοιχτα...η Πόλη ειναι υπερ-τουριστικη δεν κλεινει τιποτα μονο το Μεγαλο Παζαρι τις Κυριακές εχει κλειστα μαγαζια αλλα ειναι επισκεψιμο..και αυτο
 

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..
Και το σαββατοκύριακο?
Και πότε πάνε εκκλησία? χαχα:xalara:
Τα αξιοθέατα είναι τσεκαρισμένα ανοικτά,ε?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Και το σαββατοκύριακο?
Και πότε πάνε εκκλησία? χαχα:xalara:
Τα αξιοθέατα είναι τσεκαρισμένα ανοικτά,ε?
Η πρωτοχρονια ειναι αργια δλδ την Πεμπτη αλλα ολα στην Ιστικλαλ θα ειναι ανοιχτα και γιορτινα..!! και Αγιους Βασιληδες θα δεις..:p Παρασκευή Σαββατο Κυριακή οπως ολα του χρονου...
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα παιδιά. Θα πάω στην πόλη 4-9 Νοεμβρίου Κ είδα ότι στις 6 του Νοέμβρη είναι επίσημη αργία για την πόλη Κ κρατά 3 μερες. Με μια γρήγορη αναζήτηση στο TripAdvisor διάβασα ότι μόνο οι δημοσιες υπηρεσίες θα είναι κλειστές.. Κ το μεγάλο πάζάρι επίσης.. ισχύει? αν κάποιος ξέρει να μου πει κάτι παραπάνω παρακαλώ πολύ. . Ευχαριστώ!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα παιδιά. Θα πάω στην πόλη 4-9 Νοεμβρίου Κ είδα ότι στις 6 του Νοέμβρη είναι επίσημη αργία για την πόλη Κ κρατά 3 μερες. Με μια γρήγορη αναζήτηση στο TripAdvisor διάβασα ότι μόνο οι δημοσιες υπηρεσίες θα είναι κλειστές.. Κ το μεγάλο πάζάρι επίσης.. ισχύει? αν κάποιος ξέρει να μου πει κάτι παραπάνω παρακαλώ πολύ. . Ευχαριστώ!
ολα ανοιχτα..κανονικά μην αγχωνόσαστε, ωραια εποχή δεν θα εχει και πολλους τουριστες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.948
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom