Ταϊλάνδη Αρχαριοι και Βασιλιαδες.!!!

anna_zaira

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταιλάνδη
Πολύ μου άρεσε η αφήγησή σου Ξένε. Φεύγω και εγώ για Ταυλάνδη στις 23 Δεκέμβρη. Ελπίζω να γυρίσω με παρόμοιες εικόνες !
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Στελιο μου ειμαι ασυγχωρητη...αλλα τωρα διαβασα την ιστορια σου και πραγματικα μαγευτικα!Εγραψες ενα καταπληκτικο κομματι και μπραβο σου!!!!!
Μια ερωτηση μονο : περα απο το γεγονος οτι το ενα νησι ειναι ισως τουριστικοτερο απο το αλλο ή οτι ειναι για μπακουροκαταστασεις ,σεξοτουρισμο,πολυκοσμια κλπ κλπ ...ποιο ειναι αντικειμενικα το ομορφοτερο νησι το Κο Σαμουι ή το Πουκετ?
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Στελιο μου ειμαι ασυγχωρητη...αλλα τωρα διαβασα την ιστορια σου και πραγματικα μαγευτικα!Εγραψες ενα καταπληκτικο κομματι και μπραβο σου!!!!!
Μια ερωτηση μονο : περα απο το γεγονος οτι το ενα νησι ειναι ισως τουριστικοτερο απο το αλλο ή οτι ειναι για μπακουροκαταστασεις ,σεξοτουρισμο,πολυκοσμια κλπ κλπ ...ποιο ειναι αντικειμενικα το ομορφοτερο νησι το Κο Σαμουι ή το Πουκετ?
KLEOPATRA μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.

Και τα δυο νησια ειναι τουριστικα και ενδεικνυτε για διακοπες κοσμοπολιτικες η πιο οικονομικες αναλογως το μπατζετ του καθενος.

Σαν ομορφια και τα δυο ειναι ιδια με τροπικη βλαστηση και μεγαλες παραλιες.
Το Σαμουι εχει καλυτερες θαλασσες,πιο καθαρες.
Εγω θα προτιμουσα να ξαναπαω Πουκετ γιατι ειναι μεγαλυτερο νησι και εχει περισσοτερα μερη να δεις,και να μην βαρεθεις ευκολα.

Εξαλλου ειμαι συναισθηματικα δεμενος μ`αυτο μιας και ηταν το πρωτο μου ταξιδι στην Ασια και ηταν η αφορμη να μου ανοιξει τους ταξιδιωτικους μου οριζοντες.:cool:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Καταπληκτική ιστορία και άκρως ξεσηκωτική...μου μετέφερες τον ενθουσιασμό σου :D Είσαι, λοιπόν, Phuket lover? :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.401
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom