Αστείες εικόνες v2

duty_free

Member
Μηνύματα
905
Likes
3.238

μου θύμισες κάποια πανάρχαια χρόνια που ήμανε στην τρίτη τη λυκείου και με δούλευαν κατι poostόπαιδα τεταρτοδεσμίται λέγοντες:

- πως ανοιγουν οι πρωτοδεσμίται μια κονσέρβα;
- έστω οτι ειναι ανοικτή.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν μπορώ να καταλάβω το αστείο εδώ πέρα. Το ότι υπάρχει θάλασσα στο ενδιάμεσο; Γιατί έχει μπει καράβι πλέον για κάποιους μήνες από Πειραιά για Λεμεσό που μπορείς να ανεβάσεις και το αυτοκίνητο. Από Αγγλία για Γαλλία δεν ξέρω τι παίζει
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Δεν μπορώ να καταλάβω το αστείο εδώ πέρα. Το ότι υπάρχει θάλασσα στο ενδιάμεσο; Γιατί έχει μπει καράβι πλέον για κάποιους μήνες από Πειραιά για Λεμεσό που μπορείς να ανεβάσεις και το αυτοκίνητο. Από Αγγλία για Γαλλία δεν ξέρω τι παίζει
Το ποσο κοστιζει ενοικιαση αυτοκινητου για 2 εβδομαδες συν καυσιμα, διοδια, eurotunnel, εισιτηρια πλοιου, ξενοδοχεια για υπνο , ολα αυτα πηγαινε ελα Λονδινο Κυπρο, ισως?
 
Last edited:

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ούτε και αυτό μου φαίνεται αστείο. Έχει πολλά άτομα που είτε φοβούνται το αεροπλάνο είτε δεν μπορούν να ανέβουν για λόγους υγείας, είτε απλά θέλουν να κάνουν ένα ταξίδι με αυτοκίνητο. Αλλος μπορεί να θέλει να το κάνει με ποδήλατο. Συγνώμη κιόλας για την παρέμβαση σε ένα θέμα που είναι απλά για γέλιο απλά με προβλημάτισε
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Ούτε και αυτό μου φαίνεται αστείο. Έχει πολλά άτομα που είτε φοβούνται το αεροπλάνο είτε δεν μπορούν να ανέβουν για λόγους υγείας, είτε απλά θέλουν να κάνουν ένα ταξίδι με αυτοκίνητο. Αλλος μπορεί να θέλει να το κάνει με ποδήλατο. Συγνώμη κιόλας για την παρέμβαση σε ένα θέμα που είναι απλά για γέλιο απλά με προβλημάτισε
Εχεις δικιο για την πετοφοβια. Απλα καποιος που εχει τετοιο θεμα και εχει τοση εμπιστοσυνη στις οδηγικες του ικανοτητες, ισως εχει αγορασει αυτοκινητο ηδη αντι να νοικιαζει για 15 μερες. Ασε που στην Αγγλια με πολυ λιγες χιλιαδες λιρες αγοραζεις ενα μεταχειρισμενο και κανεις τη δουλεια σου, σου μενει και για καναδυο χρονια, αντι να νοικιασεις για 15 μερες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom