Αστείες εικόνες v2

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Εγω παντως βρηκα παντελονι αλλουνου στην ντουλαπα μου. Του αδερφου μου και δεν συγκατοικουμε κιολας. Δεν εχω ιδεα πως βρεθηκε στην ντουλαπα μου. Το παντελονι, μου κανει δεν εχω παραπονο αλλα ο γυφτος μονο 4 ευρω ειχε αφησει μεσα.

Ολο αληθεια ειναι. Καβατζωσα και το παντελονι και τα 4 ευρω. Και οταν γυρισει απο Πορτογαλια θα τον ξεχεσω κιολας. :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.741
Του αδερφου μου και δεν συγκατοικουμε κιολας.
Τι σούρα είχε και έφυγε χωρίς παντελόνι; :haha:
Και οταν γυρισει απο Πορτογαλια θα τον ξεχεσω κιολας.
Ε, ναι ρε 4 ευρώ μόνο!!! Πρόσεχε όμως μην σου πάρει το παντελόνι.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Τι σούρα είχε και έφυγε χωρίς παντελόνι; :haha:

Ε, ναι ρε 4 ευρώ μόνο!!! Πρόσεχε όμως μην σου πάρει το παντελόνι.
Μπα δικο μου σπορ ειναι η σουρα. Αυτος ειναι λιτοδιαιτος. Μαλλον απο καποιο ταξιδι θα ειχε γυρισει θα σταματησε για λιγο σπιτι θα αλλαξε παντελονι και θα εφυγε. Βεβαια γιατι σταματησε σπιτι μου και οχι στο δικο του δεν ξερω ή δεν θυμαμαι. Παντως δεν ειναι του ποτου. Μπακπακερ ειναι, το μεγαλυτερο μερος των χρηματων του στα ταξιδια το τρωει, τωρα γιατι ειμαι εγω μελος του φορουμ κι οχι αυτος δεν ξερω. Νομιζω το αφησε οταν ειγε γυρισει απο Λατινικη Αμερικη. Το παντελονι δεν θα το παρει, γυρνα απο εξαμηνα ταξιδια και εχει ξοδεψει λιγοτερα απο μενα που καθομαι εδω. Ξερει πως η διαχειριση χρηματων δεν ειναι το φορτε μου και θα το αφησει δωρο. Δεν ξερω πως το καταφερνει. Ακομα και σε λοκνταουν που ημασταν εμεις και η Πορτογαλια free, εγω ξοδευα περισσοτερα. Και δεν ειναι οτι δεν μου αρεσουν τα ταξιδια αλλα κατι κανω παρα μα παρα πολυ λαθος... :)
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Εγω παντως βρηκα παντελονι αλλουνου στην ντουλαπα μου.
Μου χει συμβεί το αντίστροφο. Όταν συγκατοικούσα με τον αδερφό μου Θεσσαλονίκη, η μάνα μου έβαλε μια φουστα μου στη ντουλαπα του γιατί νόμιζε πως ήταν buff :haha:
Επίσης έβαλε κάτι ψηλές κάλτσες μου στη ντουλάπα του, γιατί νόμιζε πως ήταν δικές του. Από τότε κάθε φορά που έχανα κάτι έψαχνα πρώτα στη ντουλάπα του. Βρήκα πολλά χαμένα ρούχα με αυτό τον τρόπο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom