Αστείες εικόνες v2

8avos

Member
Μηνύματα
651
Likes
6.359
Ειναι ισάξιο με τους ξένους Adventurer’s που λενε «παραιτήθηκα» απ την δουλεια να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα,τον γύρο του κοσμου…και Επιστρέφοντας στην χωρα τους,το βαζουν ακομη και στο βιογραφικό τους,βρίσκοντας νεα εργασια με ακομη καλυτερες απολαβές…ενω στην Ελλαδα εαν κανεις κατι αντιστοιχο,το πολυ να σε προσλάβουν delivery στην πιτσα Φαν ενω πιο πριν ησουν στέλεχος της Pfizer
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Ειναι ισάξιο με τους ξένους Adventurer’s που λενε «παραιτήθηκα» απ την δουλεια να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα,τον γύρο του κοσμου…και Επιστρέφοντας στην χωρα τους,το βαζουν ακομη και στο βιογραφικό τους,βρίσκοντας νεα εργασια με ακομη καλυτερες απολαβές…ενω στην Ελλαδα εαν κανεις κατι αντιστοιχο,το πολυ να σε προσλάβουν delivery στην πιτσα Φαν ενω πιο πριν ησουν στέλεχος της Pfizer
καλα δεν ειναι παντου ετσι. Ειναι σε τι εταιρεια θα τυχεις, υπευθυνος προσωπικου κλπ
Γενικα ομως (απο τι μου ειχανε πει) το μετρανε στα θετικα πολλες εταιρειες γιατι
φαινεται οτι δεν δισταζεις να παρεις αποφασεις, να κυνηγησεις ενα ονειρο σου κλπ κλπ και επισης : οταν γυρισεις κατα πασα πιθανοτητα δεν θα το ξανακανεις. Οποτε ο νεος εργοδοτης δεν θα σε χασει.....
βασικα υπαρχει η φημη οτι σε καποιες εταιρεις παραμενεις υπαλληλος, ενω σε καποιες παιρνεις και ενα μερος του μισθου....
το λεγομενο sabbatipsal year
 

8avos

Member
Μηνύματα
651
Likes
6.359
καλα δεν ειναι παντου ετσι. Ειναι σε τι εταιρεια θα τυχεις, υπευθυνος προσωπικου κλπ
Γενικα ομως (απο τι μου ειχανε πει) το μετρανε στα θετικα πολλες εταιρειες γιατι
φαινεται οτι δεν δισταζεις να παρεις αποφασεις, να κυνηγησεις ενα ονειρο σου κλπ κλπ και επισης : οταν γυρισεις κατα πασα πιθανοτητα δεν θα το ξανακανεις. Οποτε ο νεος εργοδοτης δεν θα σε χασει.....
βασικα υπαρχει η φημη οτι σε καποιες εταιρεις παραμενεις υπαλληλος, ενω σε καποιες παιρνεις και ενα μερος του μισθου....
το λεγομενο sabbatipsal year
Ωραια!Καντο αναγωγή αυτο σε ελληνικο βιογραφικό…Πως εχεις ταξιδέψει τον γύρο του κοσμου δλδ…Βασικα τι συζηταμε!Δεν μπορεις ουτε σε φιλαρακια να το πεις….Γι αυτο υπαρχει ετούτο το φορουμ,διοτι οπου αλλου πεις για ταξιδι σ ζητάν εκκαθαριστικό
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.311
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Πάντα έχει εξώφυλλα υπερπαραγωγές που λένε ΑΛΗΘΕΙΕΣ! Δημοσιογραφία 2022! Δεν είναι φώτοσοπ.
Έχω λυσσάξει στο γέλιο από το πρωί.
Όχι τίποτ' άλλο, από μικρός ήθελα να πάω σε μια σατανιστική τελετή, μόλις έμαθα ότι πήγα ήδη σε 2! Maiden ευχαριστώ, έξω οι μίζεροι απο δω :haha: :haha::haha:
Διευκρίνηση 1: Από φίλο Λιακοπουλικό έμαθα ότι δεν είναι «μπαφομέτ» αλλά «μπαχομέχ» όρος που αφορά τη μια από τις 72 φυλές νεφελιμ που ανήκουν στη μαύρη αδελφότητα, ουσιαστικά τους βρυκόλακες. Βέβαια ο όρος «μπαφομέτ» εξηγεί πολλά για την έμπνευση του πρωτοσέλιδου.
Διευκρίνηση 2: Είναι ουκ ολίγοι αυτοί που διαβάζουν Ελεύθερη ώρα και Μακελειό σ' αυτό το γιδότοπο, μάλιστα νέοι άνθρωποι. Μην απορήσεις αν το ακούσουμε και από επίσημα χείλη ως αίτιο των πυρκαϊών...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Ειναι ισάξιο με τους ξένους Adventurer’s που λενε «παραιτήθηκα» απ την δουλεια να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα,τον γύρο του κοσμου…και Επιστρέφοντας στην χωρα τους,το βαζουν ακομη και στο βιογραφικό τους,βρίσκοντας νεα εργασια με ακομη καλυτερες απολαβές…ενω στην Ελλαδα εαν κανεις κατι αντιστοιχο,το πολυ να σε προσλάβουν delivery στην πιτσα Φαν ενω πιο πριν ησουν στέλεχος της Pfizer
Στην Ελλαδα φευγεις γυρο του κοσμου γιατι εχεις καβατζα οτι σε προσλαμβανει ο θειος που ειναι αφεντικο και θα σε προσλαμβανε ετσι κι αλλιως γιατι το βιογραφικο δεν παιζει ρολο. Οι ανευ θειου εχουν φυγει στο εξωτερικο, καμια 300ρια χιλιαδες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom