Αυτοκόλλητα travel stories

Θα ταξιδεύατε με αυτοκόλλητο του travelstories κολλημένο σε εμφανές σημείο?

  • Ναι, θα το είχα κολλημένο στις αποσκευές

    Votes: 52 75,4%
  • Ναι, αλλά θα το κολλούσα όταν ήθελα

    Votes: 10 14,5%
  • Όχι, το θεωρώ ανούσιο

    Votes: 7 10,1%
  • Άλλο (Εξηγώ θα εξηγήσω στο thread τι εννοώ)

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    69

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να πω και εγω την αποψη μου απο εμπειρια που εχω ως admin σε αλλο site με αντικειμενο τα αυτοκινητα. Φουτερ του club εχουν καποια μελη αλλα αυτοκολλητα εχουν ολοι στα αυτοκινητα τους!!! Και βεβαια πανικος εγινε και στο μπρελοκ που βγαλαμε!! Γιατι συμβαινει αυτο;;; Για δυο λογους....πρωτον ενα φουτερ κανει μπαμ και καποιος μπορει να θελει κατι πιο διακριτικο και δευτερον το κοστος...ενα φουτερ εχει 17 ευρω (μιλαω για το club αυτοκινητου) ενω τα αυτοκολλητα εχουν 3 ευρω το ζευγαρι και το μπρελοκ 2,5 ευρω....οπως βλεπετε η διαφορα ειναι τεραστια. ;)
Στα αυτοκολλητα μπορει να προστεθει ενα που να εχει μονο το url του travelstories;;; Δηλαδη www.travelstories.gr δεν ξερω εαν αλλοι ταξιδιωτες συμφωνουν...εγω προτιμω να εχει μονο το url χωρις προορισμους πανω...διοτι να πηγαινω Μαδριτη και να εχω στην βαλιτσα κολημενο τον πυργο του Αιφελ δεν λεει.....μπορει να ΄΄χαθει΄΄ δια μαγειας η βαλιστα και αντε βρε την.....:bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η εμπειρία σου είναι χρήσιμη αλλά όχι παραπλήσια της δικής μας περίπτωσης. Διότι τα κλαμπ των αυτοκινήτων έχουν μεγαλύτερο ποσοστό "ταυτοποίησης" με την κοινότητα απ'ότι ένα ταξιδιωτικό site, και φυσικά το αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητο είναι ο πιο εύκολος τρόπος να δηλώσει κάποιος "μέλος" του κλαμπ στην καθημερινότητά του. Ενώ ένα αυτοκόλλητο σε μια βαλίτσα θα δει το φως της μέρας μερικές φορές το χρόνο, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ενώ ένα αυτοκόλλητο σε μια βαλίτσα θα δει το φως της μέρας μερικές φορές το χρόνο, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Οσο καιρο ειμαι σε αυτο το φορουμ εχω παρατηρησει οτι οσοι συμμετεχουν ειναι με μια βαλιτσα στο χερι και απο οτι φαινεται την χρησιμοποιουν παραπανω απο 5 φορες το χρονο...διοτι πρεπει να υπολογισουμε και τα ταξιδια εσωτερικου. ;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν δεις στα αποτελέσματα του ερωτηματολογίου που τρέξαμε, θα δεις ότι τα νούμερα είναι όπως τα λέω. Το 90% του κόσμου απάντησε ότι κάνει μέχρι 3 ταξίδια εξωτερικό το χρόνο, και το 70% ότι κάνει μέχρι 3 εσωτερικό.
 

angelapos

Member
Μηνύματα
23
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Πελοπόννησος
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μόλις παρέλαβα ένα φούτερ (επιτέλους). Πολύ ωραίο!!!
 

Alcorfu

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 18/12- 30/12/09
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
το ρούχο είναι .... πιο προσωπικό αλλά αυτοκολητα για τα αυτοκίνητα η τίς βαλιτζες ειναι διαφοερτικά..
Εδω οταν χρησιμοποιείς MINOAN η ANEK σου κολάνε αυτοκόλητα χωρίς καν να σε ρωτήσουν.

Θα μπορούσε να έχει ενα θέμα χαρακτηριστικό της Ελλάδας
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
να ρωτησω κατι ρε παιδια καθυστερημενα βεβαια αλλα....
παρηγγειλα μπλουζακια και κονκαρδες αλλα δεν ειδα αυτοκολητα και μπρελοκ που αναφερετε πιο πανω. εχουν αποσυρθει πια λογω που εχει περασει χρονος η δε κοιταξα σωστα?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Την ίδια απορία έχω με την γιώτα κι εγώ...Αυτοκόλλητα γιόκ; Τώρα πήρα χαμπάρι στο μεταξύ όλη αυτή την ιδέα- σχετικά νεούδι γαρ- και μου αρέσει πολύ...Ειδικά η κονκάρδα!

Υ.Γ. Γιώτα, 5 μήνες χωρίς τσιγάρο, πως τα κατάφερες;;; Δώσε βοήθεια στο λαό!:shock:
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Υ.Γ. Γιώτα, 5 μήνες χωρίς τσιγάρο, πως τα κατάφερες;;; Δώσε βοήθεια στο λαό!:shock:[/quote]


καπνιζα 10 χρονια(οχι πολλα σε σχεση με αλλους...), ενω κατα περιοδους πηγαινα γυμναστηρια και τετοια , καπνιζα και πολλες φορες καπνιζα 5 λεπτα πριν αρχισουμε, χωρις ιδιαιτερο προβλημα. αλλα τον ιουνιο ξεκινησα τρεξιμο στο γηπεδο και τη πρωτη μερα εκανα τσιγαρο μιση ωρα πριν παω. περιττο να σου πω οτι μετα απο 3 γυρους κοντεψα να ξερασω και να πεθανω και απο τοτε ειπα τερμα. με βοηθαει οτι καθε μερα περπαταω 1 ωρα εδω και 5 μηνες, αν σταματαγα πιστευω το περπατημα μπορει να ξαναρχιζα....
αλλα δε το σκεφτομαι, εχω αποβαλλει τελειως απο το μυαλο μου οτι καπνιζα στο παρελθον, απο μονο του εγινε, δε πιεζομαι.


παιδια κοψτε το τσιγαρο:D:D ολοι, εγω πλεον νιωθω ελευθερος ανθρωπος,
παλια ελεγα πωπω πως θα αντεξω στο αεροπλανο η στο λεωφορειο χωρις τσιγαρο και ημουνα τσιτωμενη αλλα τωρα απλα δε με νοιαζει....
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.373
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
...Αυτοκόλλητα γιόκ;
!

οσα μέλη έρθουν στην κοπή της πίτας τον γενάρη του 2011 μπορούν να παραλάβουν τα τελευταία εναπομείναντα από το Ελατοχώρι limited edition τραβελστορικά αυτοκόλλητα ;)
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
μου ηρθανε σημερα τα μπλουζακια, ειναι πολυ πολυ ωραια....:clap::clap::clap:
ειδικα του γιοκα μου ειναι τελειοοοοοο....
θα τα φοραμε σε καθε μας ταξιδι
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.021
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom