Αυτόματα links του TravelStories

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οι αναβαθμίσεις σε ένα site ειναι το πάν για το ίδιο το site και αυτούς που το χρησιμοποιούν ...
ευγε!!! τε!!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ καλό και πρακτικό.

Θα ανανεώνονται όμως τα links? Ας πούμε, αν γράψω εγώ Βουδαπέστη, σε βάθος χρόνου θα γίνεται ανανέωση αν υπάρξουν τυχόν καινούριες πληροφορίες ή ταξ. ιστορίες;

Και, ακόμη, γράφουμε με ελληνικά και με τόνους ή δεν παίζει ρόλο; Εγώ έτσι κ αλλιώς πάντα έτσι γράφω δλδ απλά ρωτάω μήπως έχει απορία κανείς άλλος.
Τα links θα ανανεώνονται ασφαλώς. Αν φυσικά δείτε κάποια έλλειψη καλό θα είναι να την αναφέρετε για να μας βοηθάτε. :)

Επίσης οι λέξεις-προορισμοί θα γίνονται links είτε η λέξη γράφεται με τόνο είτε χωρίς. Και φυσικά μόνο στα ελληνικά.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Def νομιζω σου εχει ξεφυγει η Γαλλία... και η Μαδρίτη...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μαδριτη, σιγουρα η hola espania... γαλλία δεν εχουμε?? ισως να εχουμε μονο πληροφορίες και να μπερδευτηκα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
To Hola Espana έχει μπει στο λήμμα Ισπανία, επειδή περιλαμβάνει πολλά μέρη της Ισπανίας. Να το βάλω και στη Μαδρίτη; Από Γαλλία δεν έχουμε.

Δε σου ξεφεύγει τίποτα βλέπω :)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
χιχιχιχιχιχι... αποφασισε εσυ ποιο ειναι καλυτερο για την Μαδρίτη...
(μα καλα!!!??? ουτε ενας Γαλλία?? ντροπη μας...)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Αν τελειώσω ποτέ την ιστορία που γράφω για τη Καλαβρία, θα γράψω μία για τη Νορμανδία για να έχουμε και Γαλλία!!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Από σήμερα, λόγω των εγκαινίων της ταξιδιωτικής εγκυκλοπαίδειας θα υπάρχουν πια στα αυτόματα λινκς και τα λινκς από τα θέματα της εγκυκλοπαίδειας.
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Με τη συμμετοχη μου στο διαγωνισμο,γραφοντας τον τιτλο της ιστοριας μου, η Περσια δεν εγινε γαλαζια και δεν ανοιξε φυσικα link.
Εγω δεν εκανα κατι σωστα,η ο adm πρεπει κατι να κανει και να συμπεριλαβει και την Περσια στα αυτοματα links ? Ανυπομονω να μαθω!..
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
panta45 αν κατάλαβα καλά περίμενες γράφοντας το όνομα της ιστορίας σου να εμφανιστεί αυτό: Περσία...μια γλυκόπικρη γεύση !!!...
Αυτό που κάνουν όμως τα Αυτόματα Links είναι με λέξεις κλειδιά (που είναι πόλεις και χώρες) να βγάζουν ΟΛΕΣ τις ιστορίες που είναι σχετικές σε ένα "νέο" παράθυρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.870
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom