Αυτό το γνωρίζατε;

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Την ιστορία των παιδιών που γυρνύν τον κόσμο οδικώς; Εχουν σάιτ, μόλις το ανακάλυψα. Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δημοσεύσω. Ας ενημερώσει κάποιος. Μερσί.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Την ιστορία των παιδιών που γυρνύν τον κόσμο οδικώς; Εχουν σάιτ, μόλις το ανακάλυψα. Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δημοσεύσω. Ας ενημερώσει κάποιος. Μερσί.
πολλα παιδια γυρνουμ τον κοσμο οδικώς..όχι εμείς ακόμα...:(
γραψε το σαιτ.
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Φυσικα και δεν ειναι σωστο να το δημοσιευσεις, γιατι θα κανεις ολους εμας που καθομαστε σπιτι να ζηλεψουμε αφορητα! :)
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Την ιστορία των παιδιών που γυρνύν τον κόσμο οδικώς; Εχουν σάιτ, μόλις το ανακάλυψα. Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δημοσεύσω. Ας ενημερώσει κάποιος. Μερσί.
Κατ αρχάς Παναγιώτη σε καλωσορίζω στο γκρουπ των ταξιδευτών με Ι.Χ. και εύχομαι να κάνεις και άλλα πολλά ταξίδια με το αυτοκίνητό σου, για να μας μεταδόσεις τις εμπειρίες σου και πληροφορίες για τα δρομολόγια που θα κάνεις (ή που έκανες), αν νομίζεις ότι ενδιαφέρουν όσους τολμούν να κάνουν ταξίδια μόνοι τους με αυτοκίνητο Ι.Χ.
Για το σάϊτ πού ανακάλυψες, πιστεύω ότι πρέπει να μας το αναφέρεις, γιατί ίσως μάθουμε πολλά πράγματα για τις χώρες που επισκέπτονται._
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Φυσικά και να μας το αναφέρεις!
Το καλοκαίρι παρακολουθούσα σαν τρελή στο travel channel αυτούς που πήγαιναν στο Πεκίνο οδικώς.
Και μακάρι να φτάσει και η στιγμή που θα οργανώσουμε και εμείς σαν γκρουπ μια μεγάλη οδική εκδρομή!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Την ιστορία των παιδιών που γυρνύν τον κόσμο οδικώς; Εχουν σάιτ, μόλις το ανακάλυψα. Δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δημοσεύσω. Ας ενημερώσει κάποιος. Μερσί.
μήπως εννοείς των Τεμπερίδη-Νέτου με σπόνσορα γνωστό περιοδικό?
The World Off Road, Akis Temperidis, Voula Netou
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom