ΒΟΗΘΕΙΑ

arxaggeliths

Member
Μηνύματα
40
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πουκετ αν βρω φθηνο εισητ
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντου
δεν αξιζει να κανεις ονειρα για διακοπες αν δεν ειναι τελικα 100 της 100 σιγουρο οτι θα πας.μεγαλος ο πονος της απογοητευσης:(
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Εμ, Φιλε για Πουκετ σχεδιαζατε οχι για Καλυθιές!
Το φθινοπωρο που θα παω προς τα εκει ειμαι διαθεσιμος για μια ξεναγηση αν θελεις!;)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
100% δεν νομίζω να είναι κανένας ποτέ μέχρι την αναχώρηση. Πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού υπάρχει το ενδεχόμενο ακύρωσης. Ονειρέψου λοιπόν. Χωρίς αυτά τα όνειρα η δική μου η ζωή θα είχε ένα μεγάλο κενό. Άλωστε τα όνειρα θα είναι ένα ακόμα κίνητρο να κυνηγήσεις το ταξίδι σου. Δηλ.το όνειρό σου.:)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
100% δεν νομίζω να είναι κανένας ποτέ μέχρι την αναχώρηση. Πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού υπάρχει το ενδεχόμενο ακύρωσης. Ονειρέψου λοιπόν. Χωρίς αυτά τα όνειρα η δική μου η ζωή θα είχε ένα μεγάλο κενό. Άλωστε τα όνειρα θα είναι ένα ακόμα κίνητρο να κυνηγήσεις το ταξίδι σου. Δηλ.το όνειρό σου.:)
+1000000 μου αρεσε πολυ;)
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Ταξιδεψε μεσα απο το σαιτ στο προορισμο σου...σιγουρα στο τελος θα σου αφησει μια γλυκοπικρη εντυπωση, κρατα την γλυκα και πετα την πικρα, ειμαι σιγουρος οτι στο τελος θα εισαι...καλα!!!!!Ευχομαι να το πραγματοποιησεις οσο ποιο γρηγορα μπορεις!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom