Ουγγαρία ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ

TXARA

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Δεν έκανε ς βλακεία! Μπορείς να κλείσεις από εκεί μόλις φτάσεις στο γκισε αλλά και από εδώ:
Airportshuttle.hu - We do not resell, we serve instead
Κλίκαρε το κουτάκι που γράφει 1800 Malev e- ticket? Click here!
Ποτέ δεν είναι αργά!
Εχεις χρησιμοποιησει καμμια αλλη υπηρεσια του συγκεκριμενου site?
Δηλαδη για ξεναγηση η κατι σχετικο?
 
Μηνύματα
43
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Όχι δεν έχω χρησιμοποιήσει,αλλά λέω να τα κλείσω καλύτερα όταν φτάσω εκεί. Εφόσον είναι η ίδια τιμή,ας το κάνω εκεί.Θα βρω ευκολα το γκισε ε?Γιατί έχω φοβηθεί λίγο,μου λένε όλοι ότι δεν μιλούν αγγλικά.Αλλα φαντάζομαι στο αεροδρομιο όλο κ κάτι θα ξέρουν.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
έχει 2 γκισέ. ένα εκει που παίρνεις τις βαλίτσες σου και το άλλο είναι στην έξοδο. Όταν είχα πάει εγώ λειτουργούσε μόνο το δεύτερο και μιλούσαν μια χαρά αγγλικά.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
δεν έχω παει και δεν ξέρω να σου πω....εμεις κλεισαμε για τέσσερα βράδια.....ελπιζω να είναι καλα....βρε τι περαση έχει αυτή η βουδαπεστη τελευταια!!! μας τρελλανε στις προσφορες η malev....και να μην είχες σκοπο να κλεισεις δε μπορεις να τις αγνοησεις!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
οπως τα λες ειναι!πολυ καλες τιμες,,εγω λεω για μεσα οκτωβρη..απλα μαλλον λεω 5μερες..
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δεν ξερω με ποσο εκλεισες,,αλλα τα 150ευρω που βρηκα εγω σημερα για μεσα οκτωβριου κιαλα μου φαινονται...
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
εγώ εκλεισα χθες βραδυ με 99 για νοέμβρη...απο οτι ειδα σημερα για τις ιδιες ημερομηνιες τα δινει ακριβοτερα.....
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
δεν ξερω με ποσο εκλεισες,,αλλα τα 150ευρω που βρηκα εγω σημερα για μεσα οκτωβριου κιαλα μου φαινονται...
Αν ισχύει ακόμα η προσφορά, αν κλείσεις από 6 μ.μ έως 6 π.μ το εισιτήριο είναι στα 79 ευρώ.
Πέντε μέρες είναι καλές για Βουδαπέστη, προλαβαίνεις να δεις μεγάλο μέρος της πόλης και σίγουρα δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς.
Καλά να περάσετε!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Αν ισχύει ακόμα η προσφορά, αν κλείσεις από 6 μ.μ έως 6 π.μ το εισιτήριο είναι στα 79 ευρώ.
Πέντε μέρες είναι καλές για Βουδαπέστη, προλαβαίνεις να δεις μεγάλο μέρος της πόλης και σίγουρα δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς.
Καλά να περάσετε!
εγώ με αυτη την προσφορα το εκλεισα χθες για νοέμβρη αλλά δε το δινε με 79...το κλεισαμε με 99.....
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
εγώ με αυτη την προσφορα το εκλεισα χθες για νοέμβρη αλλά δε το δινε με 79...το κλεισαμε με 99.....
Μπορεί να τελείωσαν οι θέσεις των 79. Και πάλι πάντως είναι πολύ καλή τιμή!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.919
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom