Βάθεια Μάνης

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλημέρα!Σκέφτομαι το σκ μια μικρή απόδραση κ καίρο τώρα θέλω να πάω προς Μάνη.Καταρχήν υπάρχουν καταλύματα στη Βάθεια?Δε βρήκα κάτι...Θα βόλευε να μένουμε Καλαμάτα κ να φτάσουμε ως εκεί ή είναι μεγάλη η απόσταση?Γενικά για καποιον που φεύγει από Ηλεία αξίζει για ένα βράδυ ωστέ να δει αυτές τις περιοχές(Βάθεια,Οίτυλο κτλ)?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Να μείνεις 2-3 βραδυά αν θέλεις να δεις την περιοχη,Οίτυλο,Λιμένι ,Αρεόπολη εχει ωραια καταλύματα και ειναι φανταστική περιοχη.Και στα σπήλαια του Δυρου.Όλη η Μάνη ειναι υπέροχη!Έχω μεινει στο Xemoni hotel και ειναι τέλειο!
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ευχαριστώ πολύ!Ναι αξίζζει η περιοχή..στα σπήλαια έχω παει.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Στη Βάθεια δεν υπαρχει ουτε κατάλυμα , ουτε καφενειο να πιεις νερο.
Μονο για βολτα στα στενά και να βγαλεις φωτογραφιες .
Μεινε Αρεοπολη , Λιμενι ή Γερολιμενα και κανε περιηγησεις.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Δε λέει να μείνεις Καλαμάτα..Είναι μακριά. Στη Βάθεια δε θα βρεις να μείνεις (έξω από τις οχυρώσεις το Πάσχα που ήμουν ήταν πολλοί εργάτες σε ένα σπίτι και δούλευαν πυρετωδώς αλά δεν ξέρω αν ήταν ιδιόκτητο ή προς ενοικίαση!). Υπάρχουν πανέμορφα χωριά εκεί γύρω, όπως σου είπαν, Οίτυλο, Αρεόπολη, Λιμένι κλπ!Θα λατρέψεις την περιοχή!Όμοιά της δεν υπάρχει αλλού...
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ναι απλα ειπα για Καλαματα για να μην ειναι εντελως ερημικα το βραδυ..να υπαρχουν επιλογες..Εχω ακουσει τα καλυτερα για εκει οντως!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom