Βέλγιο Βέλγιο: Φωτοπεριπλανήση στη χώρα της σοκολάτας και της μπύρας!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.794
Δεν του το 'χα του Βελγιου αλλα απο τις φωτος σου φαινεται πολυ ελκυστικο!!!
1. Πολυ ωραιες φωτος
2. Φουλ χοληστερινη (και) αυτο το ταξιδι
3. Πολυ τρεντυ γαντι :p
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Τέτοιο ήλιο εμείς που πήγαμε τέλος καλοκαιριού δεν είδαμε! Οι φωτος σου είναι η καλύτερη διαφήμιση για την Μπριζ!!
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Τα θερμά μου συγχαρητήρια κα. Μοντερατόρισσα. Το Βέλγιο το αγάπησα και συνεχίζω να το αγαπώ. Σαφώς και η Γάνδη είναι πιο όμορφη από την Μπρυζ. Απλά η Μπρυζ έχει προβληθεί περισσότερο ως τουριστικός προορισμός...

Την επόμενη φορά που θα επισκεφτείς το Βέλγιο, νοίκιασε αυτοκίνητο και πήγαινε νότια, προς Αρδέννες & Ναμούρ. Μπες μεσα σε όποιο χωριό βλέπεις. Όσο πιο μικρό , τόσο πιο όμορφο. Φρόντισε να είναι φθινόπωρο, που τα φύλλα αλλάζουν χρώμα και θα με θυμηθείς...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εχω παθει πλακα σου λεω!!! Καλα τελειες φωτογραφιες, δεν το συζητω καν.... Το μπιμπερο όοοοοοολα τα λεφτα!! Οι πραλινες και τα μπισκοτα... mamma miaaaaaaa!! Μεγα λαθος να γραφτω σε αυτο το φορουμ....εσεις εχετε βαλθει να με κανετε να βγαινω και εκτος Ιταλιας!!:bleh::bleh:

Εχει μπει στους επομενους προορισμους μου.... Περιμενω τη συνεχεια...:D
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
Έχω μείνει άφωνη!!!! Υπέροχες φωτο!!!!! Σε ευχαριστούμε
Συμφωνώ για το μανό και το γάντι!

Α!! πολύ ωραία και η συνταγή
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Πολύ μιαμ αυτό το ταξίδι!!με τις φωτογραφίες σου μας τρέχουν τα σάλια!!!..... Πάντα τέτοια!...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Την επόμενη φορά που θα επισκεφτείς το Βέλγιο, νοίκιασε αυτοκίνητο και πήγαινε νότια, προς Αρδέννες & Ναμούρ. Μπες μεσα σε όποιο χωριό βλέπεις. Όσο πιο μικρό , τόσο πιο όμορφο. Φρόντισε να είναι φθινόπωρο, που τα φύλλα αλλάζουν χρώμα και θα με θυμηθείς...
αχ τι μου κανεις! θα το χω στα υποψιν γιατι απο ενα προχειρο γκουγκλισμα πολυ μου αρεσε:cool: ζημια μας εκανες γιατρε!

Έχω μείνει άφωνη!!!! Υπέροχες φωτο!!!!! Σε ευχαριστούμε
Συμφωνώ για το μανό και το γάντι!

Α!! πολύ ωραία και η συνταγή
ευχαριστω!!! χαχα αμα κανεις τη συνταγη στειλε και απο δω ανταλασσω με cupcakes~! :bleh::haha:

Πολύ μιαμ αυτό το ταξίδι!!με τις φωτογραφίες σου μας τρέχουν τα σάλια!!!..... Πάντα τέτοια!...
:haha::haha:

Εχει μπει στους επομενους προορισμους μου.... Περιμενω τη συνεχεια...:D
ναι ναι να πας! και ανοιξη θα ναι καλα! αν και εμας μας αρεσει πολυ το κρυο!:cool:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Ελένη οι φωτογραφίες σου είναι πολύ ωραίες, αλλά ειδικά οι βραδυνές σου, είναι ένα σκαλί πάνω. Εύγε. :D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Συγχαρητήρια Κυρία μου για το φωτό Στορι ,υπέροχες φωτο

Η τελευταία ειδικα φωτογραφία ( βραδινή με την γέφυρα ) ξεχωρίζει απο μίλια !!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom