Κούβα Βίβα Κούβα!!!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραιο και χορταστικο ταξιδι δυο εβδομαδων και τα ζησατε ολα σαν ταξιδευτες..το τουριστικο κομματι στο Βαραδερο με τα βραχιολακια ηταν μια εμπειρια κι αυτο!
Ευχαριστω που με ταξιδεψες στην αγαπημενη μου περιοχη για μια ακομη φορα. Να χαιρεστε τη μικρη σας και παντα τετοια :clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Πολυ ωραια ιστορια και ωραιο οδοιπορικο ...
σε ευχαριστουμε που τη μοιραστηκες μαζι μας και μπραβο σου που πηρες μαζι τη μικρουλα σου .... παντα τετοια σου ευχομαι
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
Απλά υπέροχη η ιστορία σου! Κύλαγε σαν καθάριο νεράκι! Σ' ευχαριστώ που μου έδειξες την Κούβα πίσω από τους τοίχους του τουριστικού ξενοδοχείου μας, που μας την εκθείασε ο υπέροχος ξεναγός μας, αλλά δεν τη "συναντήσαμε" πραγματικά.:(
Θα στείλω την ιστορία σου και σε όλους τους γνωστούς μου με τα ..αποστειρωμένα παιδάκια τους που μεγαλώνουν στη γυάλα...
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Σευχαριστω πραγματικα για τα καλα σου λογια!!!:clap:
Ειναι τοσο σπανια,μπροστα σαυτα που ακουω για το ... " που τραβολογαω το παιδι"...που μου σερνουν, που πραγματικα το χαιρομαι οταν και καποιος αλλος , τολαμει να δει "περα απο την γυάλα"...:rolleyes:
Υπαρχουν τελικα κι αλλα πραγματα σαυτον τον κοσμο περα απο την ντισνευλαντ!:bleh:
 

yiorgos

Member
Μηνύματα
25
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία, Ισλανδία
μετά και από αυτό το ανάγνωσμα ανυπομονώ ακόμα περισσότερο για το πρώτο δεκαπενθήμερο του Οκτώβρη... έρχεται η σειρά μου να αναφωνήσω Viva Cuba!

με έκανες και ταξίδεψα πριν την ώρα μου :)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πάρα πολύ ωραία meli!!! Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες! Θα το ξαναδιαβάσω λίγες μέρες πρίν φύγω. Παρόλο που δεν είμαι όμως καπνιστής, ένα πούρο θα το κάνω! (καλά 5-6 τζούρες εννοώ...)
 

Eleni Zante

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Υπεροχη ιστορια πραγματικα! Θα ταξιδεψω Κουβα αλλά με πρακτορείο...... τουλαχιστον ομως θα παω, κατι ειναι και αυτο! εστω και αν δε μπορω να βιωσω αυτα που βιωνει κανεις οταν ταξιδευει ανεξαρτητα!!
Για να δουμε λοιπον!!!
Καλα ταξιδια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom