Βαρετη Αμοργος

Dr. Claw

Member
Μηνύματα
23
Likes
54
Υγρος στο Σκοπελιτη. Εφθασα Δονουσα. Ελπιζω να εχει περισσοτερο απο αυτο που βλεπω.
Mια δωρική ματιά στις Κυκλάδες
(αν και το φωτογραφικό υλικό θυμίζει κάτι από τη hacienda του Σέρτζιο και την καλύβα της Μαριμάρ)
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.013
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Υγρος στο Σκοπελιτη. Εφθασα Δονουσα. Ελπιζω να εχει περισσοτερο απο αυτο που βλεπω.
Φυλης 20€. Τσαμπα χρονο και χρημα χανεις απο δω κ απο κει... Ελεος!
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Φυλης 20€. Τσαμπα χρονο και χρημα χανεις απο δω κ απο κει... Ελεος!
Πληρης αποτυχια! Αλλα υποψιαζομαι οτι ουτε και κανενας αλλος συνουσιαζεται.
 

Attachments

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Τελευταια μερα αυριο. Αξιζει ημερησια στα κουφονησια ή απλα θα πλατσουριζω σε μια πλαζ με παιδακια;
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.370
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Δε θα το ρισκαρω. Παντως μεγαλη νιλα στα Καταπολα
Εγώ πάντως θα σου έλεγα να τη σκεφθείς τη φάση της Ανάφης στο προσεχές μέλλον κάποια στιγμή. Είτε είσαι σε φάση solo, είτε ζευγαρωμενος (btw, στο εύχομαι ολόψυχα το δεύτερο), είμαι βέβαιος ότι θα την ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο. Γυμνισμός παίζει σχεδόν παντού (ακόμα και στις παραλίες που υπάρχουν οικογένειες, φαίνεται και αυτές να είναι "άλλης φάσης"), πανέμορφη και ρομαντική Χώρα.
Πάντως έχω απολαύσει ομοίως, και έχω ρίξει τρελό γέλιο, με το κράξιμο σου για Αμοργο κ Δονούσα 😁😁🙂. Συνέχισε να αποδομεις μύθους, γουστάρω με τρέλα!!!!😄😄😄. Και, γιατί όχι θα περιμένω με χαρά και την αποδόμηση της Ανάφης😉😀😁. Η και άλλων προορισμών.
P.S Βέβαια τα πιο juicy δεν μας τα μαρτυρας 😋
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
5.445
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Τελευταια μερα αυριο. Αξιζει ημερησια στα κουφονησια ή απλα θα πλατσουριζω σε μια πλαζ με παιδακια;
Μωρε αξιζει , απλα θα ερθεις πιο κοντα με τους διπλανους σου ...
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Εγώ πάντως θα σου έλεγα να τη σκεφθείς τη φάση της Ανάφης στο προσεχές μέλλον κάποια στιγμή. Είτε είσαι σε φάση solo, είτε ζευγαρωμενος (btw, στο εύχομαι ολόψυχα το δεύτερο), είμαι βέβαιος ότι θα την ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο. Γυμνισμός παίζει σχεδόν παντού (ακόμα και στις παραλίες που υπάρχουν οικογένειες, φαίνεται και αυτές να είναι "άλλης φάσης"), πανέμορφη και ρομαντική Χώρα.
Πάντως έχω απολαύσει ομοίως, και έχω ρίξει τρελό γέλιο, με το κράξιμο σου για Αμοργο κ Δονούσα 😁😁🙂. Συνέχισε να αποδομεις μύθους, γουστάρω με τρέλα!!!!😄😄😄. Και, γιατί όχι θα περιμένω με χαρά και την αποδόμηση της Ανάφης😉😀😁. Η και άλλων προορισμών.
P.S Βέβαια τα πιο juicy δεν μας τα μαρτυρας 😋
Θα πηγαινα τωρα Αναφη αλλα τελειωνουν τα λεφτα. Οι Αμοργιανοι πουλανε το κεσεδακι το γιαουρτι 2 € και το χτυπανε 2-3 φορες στη μηχανη.

Ενα τελευταιο 14αρι για ημερησια μπορω να το δωσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.771
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom