Ισπανία Βαρκελωνη καλοκαιρι;;;;;;;

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Μέσα ιουνίου το 2011 ήμουν Βαρκελώνη και αν και αρχές καλοκαιριού είχε ήδη πολλή ζέστη και η παραλία της Μπαρτσελονέτα ηταν γεμάτη κοσμο! Δε χωρούσες να περάσεις.. Πήγαμε για να τη δούμε αλλά μπάνιο δε κάναμε, δε μας τράβηξε.. Η Βαρκελώνη έχει ένα σωρό πράγματα να δεις και να κάνεις, και το μπάνιο το είδαμε σαν σπατάλη χρόνου. Συμφωνώ και γω ότι αν θέλετε μπάνια να μην επιλέξετε τη Βαρκελώνη.
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Ε ενταξει βαρκελωνη δεν πας για μπανια...

Το καλοκαιρι ημουν εκει ,εχει τοσα αλλα να δεις ...

Εμεις πηγαμε με τα ποδηλατα τερμα στην μπαρτσελονετα πολυ μακρυα οι παραλιες ειχαν κοσμο αλλα τα νερα μου φανηκαν μια χαρα, ο φιλος μου εκανε μπανιο ,εγω επειδη φυσουσε προτιμησα να μην μπω.
Μια χαρα ηταν τα νερα, τωρα εαν πας διπλα ακριβως στο λιμανι και κανεις μπανιο δεν θα ειναι το ιδιο οπως παντου .
Αλλα οπως και να εχει δεν πας για μπανια εκει, εαν τυχει να εισαι κοντα μπαινεις δεν ειναι και τοσο χαλια.

Οσο για την ζεστη με ειχαν ζαλισει ολοι ποσο ζεστη εχει κτλ...
ζεστη ειχε μονο κατω στο μετρο οταν κατεβαινες, πανω στην πολη ηταν μια χαρα .Ειδικα εγω που ιδρωνω με το παραμικρο το καταχαρηκα ιουλιο μηνα και ηταν καλυτερα απο εδω δεν ιδρωνα καθολου ,το βραδυ μπουφανακι και ζακετα ηθελες.

Αμα εχεις τοσο κολημα με την χαλκιδικη κατσε εκει η πανε σε εξωτικο νησι για κατι καλυτερο .
Η βαρκελωνη προσφερει αλλα πανεμορφα πραγματα ,η παραλια δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καταγαλανη .
 

Now_n4ever

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σε ολους!
Σχεδιαζω διακοπες για το καλοκαιρι , για τη δευτερη εβδομαδα του ιουλιου .
Κ θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με τη βαρκελωνη.
1ον για το ξενοδοχειο ψαχνω κατι απλο , καθαρο με συγκοινωνια που να βολευει περιπου. 40-50ε το ατομο
2ον προταση για καποιο εστιατοριο με θαλασσινα
3ον καποιο μπαρ με ζωντανη μουσικη ειτε καποιο ιδιαιτερο μπαρ
ευχαριστω!
 

Now_n4ever

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστω πολυ για την αμεση καθοδηγηση! Θα το κλειστω καλυτερα το topic αφου τα θεματα καλυπτονται .
 

koulpak87

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι (?)
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα,ΗΠΑ
Καλησπέρα.. Ειμαι καινούριο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας.. Μετά το υπέροχο ταξίδι μας στο Λονδίνο την άνοιξη που μας πέρασε,και αφού με δυσκολία αποφασίσαμε πως δε θα πάμε σερί ξανά εκεί, σκεφτόμαστε για Βαρκελώνη το καλοκαίρι.. Οποιος την έχει επισκεφθεί τη συγκεκριμένη εποχή ας μας βοηθήσει.. Με οποιαδηποτε πληροφορία.. Που να μείνουμε,αν παίζει το σενάριο για παραλία.. Δεν έχω εικόνα καθόλου!!! Ευχαριστώ!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες στη μεγαλη μας παρεα:)
Η Βαρκελωνη ειναι μια υπεροχη πολη,ζωντανη,με αρκετα αξιοθεατα,καλο φαγητο και πολλες επιλογες ξενοδοχειων.Υπαρχουν πολλες πληροφοριες στο φορουμ,γιατι ειναι αγαπημενος προορισμος.Ξεκινα κανοντας "αναζητηση"πανω δεξια,οπως επισης ριξε μια ματια στις ταξιδιωτικες ιστοριες των μελων...
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=39
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.473
Καλώς όρισες @koulpak87 και απο μένα...

Και ξέχασε να σου πει η @karfitsa ότι η Βαρκελώνη έχει την τιμή να φιλοξενεί το αξιότιμο μέλος @panpan ο οποίος οσονούπω θα κάνει την εμφάνισή του και θα σου λύσει όλες τις απορίες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.881
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom