Ισπανία Βαρκελωνη!!!

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
ΠΑΙΔΙΑ γεια σας και παλυ....σας εχω ζαλισει μηπως ;)?!?!!

ειμαι ενα βημα πριν κλεισω εισητηρια γι αβαρκελωνη,για τελη ιουλιου , 10 μερες, δυο ζευγαρια(ασχετο),με τα εισητηρια οκ δεν εχω προβλημα..
το θεμα μου ειναι οτι δεν ξερω τι να επιλεξω απο ξενοδοχεια,να κλεισω κεντρικα η καλυτερα πιο εξω, να κλεισω κοντα στη θαλασσα(γιατι θα σκαει και ο τζιτζικας τετοια εποχη,θα μεινουμε και 10 μερες...),σκεφτηκαμε ακομα και διαμερισμα..
τι λετε εσεις?μου προτεινετε καποιο συγκεκριμενο?
το silken diagonal που μου ειχε προτεινει συνφορουμιτης ειναι παρα πολυ ωραιο!!προς αυτο λεμε περισσοτερο αλλα δεν ειναι και πολυ κεντρικο και απο οτι καταλαβα ουτε και κοντα στη θαλασσα...
ουφ πολλα ειπα παλι !!περιμενω τις πολυτιμες γνωμες σας!
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
χαχαχαχα αχ βρε παιδια συγνωμη για τα ορθογραφικα...τα βλεπω τωρα και γελαω...λιγο η ταχυτητα λιγο τα greekglish που τα συνηθισα....
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
κικα ,πολυ αγχος δεν θελει!αφου σου αρεσε το ξενοδοχειο που σου προτεινα,και τα λεφτα του σου ειναι οκ,τοτε κλειστο.αν εχεις καποιον χαρτη της πολης και δεις το ξενοδοχειο ειναι στην avigunda diagonal πολυ κοντα στο παρκο σιουταδελα.οπως σου ειπα οι μετακινησεις στην πολη γινονται πανευκολα με το μετρο,οποτε μην το σκεφτεσαι.εκτος αν αποφασισεις οτι θελεις να μεινεις πανω στην catalunya(που και παλι το μετρο θα το χρησιμοποιησεις ).τωρα αν θες να μεινεις προς παραλια πλευρα,εχω την εντυπωση οτι εκεινα τα ξενοδοχεια ειναι λιγο πιο μακρια απο το κεντρο.your choice!:D
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
για αλλη μια φορα σε ευχαριστω!!

πλεον ειμαι αναμεσα σε silken diagonal και princessa sofia...ε μεχρι το βραδυ θα εχουμε αποφασισει!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
οποιο απο τα δυο σε βολευει περισσοτερο.οπως ειδες η diagonal εχει μεγαλη εκταση.το princesa βρισκεται στην αλλη πλευρα απο το silken diagonal,ειναι κοντα στο καμπ νου.
τελεια,δλδ μεχρι το βραδυ θα εχεις κλεισει κ ξενοδοχειο?:clap:ποιος σε πιανει μετα:haha:
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
AX ναι ειμαι τοσο ενθουσιασμενη!!!!!..και μονο η οργαωση ενος ταξιδιου..σε τεξιδευει!!!τελεια!
οταν κλεισω θα σου πω την επιλογη μας..αν και νομιζω οτι ολοι προσ το σιλκεν κλεινουμε!thanks για την προταση!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom