Ισπανία Βαρκελώνη προς Μπιλμπαο

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
γεια σας!!! θα ηθελα να μάθω ποιος ειναι οι πιο οικονομικος τρόπος να πας απο βαρκελώνη στο Μπιλμπαο...
Επισης που μπορω να δω για εισητηρια τρενων ?
ευχαριστω εκ το προτέρων!! ;-):lol:
 

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
ευχαριστω παρα πολυ!!!! απο οσο ειδα το αεροπλανο συμφερει πιο πολυ για τον ημερομια που θελω μιας κ ειναι μακρυα!! τρενο και λεωφορειο πολλες ωρες κανουν και ειναι κοντα στην τιμη του αεροπλανου! ευχαριστω και παλι!!!
 

kons30208

Member
Μηνύματα
21
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Μπουενος Αιρες-Κούβα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπουένος Αιρες
Το καλοκαίρι θα πάω με την παρέα μου απο Βαρκελώνη προς Μπιλμπάο με αυτοκίνητο. Κάποια συμβουλή?Ξέρει κάποιος πόσο κοστίζουν τα διόδια(και πόσα περίπου είναι)? Κάποια πόλη για ενδιάμεση στάση-ξεκούραση(ίσως Σαραγόσα)?
 

kasiotis

Member
Μηνύματα
116
Likes
164
Ονειρεμένο Ταξίδι
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Όταν είχα πάει απο Βαρκέλωνη Huesca οδικώς, πήραμε μια δευτερεύουσα εθνική χωρίς διόδια. Είχε δύο λωρίδες κτλ, αλλά ήταν χωρίς διόδια..
 

kourkoumbini

Member
Μηνύματα
140
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Lisboa :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Aν ταξιδεύεις μόνος εγώ θα πρότεινα carpooling. Πολύ πιο φτηνό από όλα όσα αναφέρθηκαν. Και ασφαλές γενικά. ;)
 

kons30208

Member
Μηνύματα
21
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Μπουενος Αιρες-Κούβα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπουένος Αιρες
μπα οχι είμαστε 4 ατομα οποτε δεν βολεύει το carpooling. γενικά σκεφτήκαμε οτι συμφέρει πιο πολυ απο τρενο και λεωφορείο και θα έχει φαση να το κάνουμε μονοι μας με αυτοκίνητο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Από Βαρκελώνη ως Σαραγόσα αν πάρεις τον Α 2 είναι χωρίς διόδια και είναι μια χαρά δρόμος.Μην μπερδευτείς με τον ΑP 2 που πάει σχεδόν παράλληλα και έχει διόδια,
Από Σαραγόσα για Μπιλμπάο Θα πάρεις τον AP 68 ο οποίος είναι με διόδια
και δεν ξέρω ακριβώς το ποσό γιατί έχω ηλεκτρονικό σύστημα πληρωμών και δεν
το έχω προσέξει.Υποθέτω κανένα τριαντάρι.Υπάρχουν εναλλακτικοί αλλά επιβαρύνεσαι με επιπλέον δίωρο οδήγηση,(χοντρικά το λέω).
 

kons30208

Member
Μηνύματα
21
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Μπουενος Αιρες-Κούβα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπουένος Αιρες
Ευχαριστώ πολυ. Βοήθησες πολύ.Να σε ρωτησω και κατι ακομα? μπορεις να μου προτείνεις κάποια πόλη στην διαδρομή όμορφη για εναν καφε-ξεκούραση?την Σαραγόσα απο ότι κατάλαβα ε?
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εμεις το περασμένο καλοκαίρι δώσαμε σε διόδια περίπου 60 ευρώ από Βαρκελώνη προς Μπιλμπάο με ενδιάμεσες στάσεις σε Σαραγόσα, Ολιτε (φανταστικο!), Παμπλονα (διανυκτερευση) και Σαν Σεμπαστιαν.... :shock::shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom