Ισπανία Βαρκελώνη - 4ήμερο με μια ανάσα

Μηνύματα
31
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Μαγιόρκα
Μπορεί και να έχεις δίκιο. Απλά προσπαθώ να εκμεταλλευτώ οτι φτάνω νωρίς και εχω ολη την μέρα μπροστά μου. Ίσως όμως έτσι θα έχω περισσότερο διάθεση τις άλλες μέρες. Μου άρεσε η ιδέα σου. Ευχαριστώ και ειμαι ανοιχτός σε προτάσεις.
 

evi_kpln

Member
Μηνύματα
50
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Αναλυτική διαδρομή περιπάτων;; και εγω αυτό ψάχνω πιο πολυ. Βρήκα κάτι σε ενα app στο κινητό. Αν έχεις κανένα link ή site θα ήταν καλοδεχούμενο :):):)
Θεμιστόκλη , κάτι άλλο έψαχνα για τις διαδρομές που σου έλεγα και βρήκα αυτό: http://www.walksguide.com/barcelona/eng/barcelona-walking-guide-walks.html
Φαίνεται ενδιαφέρον! ελπίζω να βοηθήσει.. Έχει τις διαδρομές ανά ενότητα και σε κάποιες παραπέμπει και σε google maps με ακριβείς πληροφορίες.
 
Μηνύματα
31
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Μαγιόρκα
Θεμιστόκλη , κάτι άλλο έψαχνα για τις διαδρομές που σου έλεγα και βρήκα αυτό: http://www.walksguide.com/barcelona/eng/barcelona-walking-guide-walks.html
Φαίνεται ενδιαφέρον! ελπίζω να βοηθήσει.. Έχει τις διαδρομές ανά ενότητα και σε κάποιες παραπέμπει και σε google maps με ακριβείς πληροφορίες.
Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον. Θα βοηθήσει σίγουρα:clap::clap: Ευχαριστώ πολύ:D:D.
 

Emmaki1989

Member
Μηνύματα
23
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
Καλησπέρα! Πάμε βαρκελώνη 6-10/09, 4 βράδια όμως γεμάτες 5 ημέρες λόγω πτήσεων! Χρειάζομαι μερικά tips! 1: σκέφτομαι να κλείσω εισιτήρια για parkguell & sagrada! Για πότε όμως; Για sagrada βρίσκω προσφορά όμως για μετά τις 18·00, αξίζει;! Ή καλύτερα πρωί; Να κλείσω απλό ή κ πύργους;!
2: πώς να πάω parkguell, απο ποιά στάση;! Ποιά είναι η καλύτερη ώρα;!
3:camp nou & ενυδρείο θα κλείσω εκεί, όμως casa batlo & la pedrera?! Αξίζει και τα δύο;! Ή να διαλέξω;! Ευχαριστώ!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
1: σκέφτομαι να κλείσω εισιτήρια για parkguell & sagrada! Για πότε όμως; Για sagrada βρίσκω προσφορά όμως για μετά τις 18·00, αξίζει;! Ή καλύτερα πρωί; Να κλείσω απλό ή κ πύργους;!
Μόνο ηλεκτρονικά.Ότι ώρα σε βολεύει.Να κανονίσεις να είσαι στην ώρα σου αλλιώς
θα φας πόρτα.

2: πώς να πάω parkguell, απο ποιά στάση;! Ποιά είναι η καλύτερη ώρα;!
Με το λεωφορείο νο 24 μπροστά από το el corte ingles στην Πλατεία Καταλονίας.
Η καλύτερη ώρα,είναι αυτή που σε βολεύει,το πρωί έχει λίγο κόσμο και λίγη ζέστη.

3:camp nou & ενυδρείο θα κλείσω εκεί, όμως casa batlo & la pedrera?! Αξίζει και τα δύο;! Ή να διαλέξω;! Ευχαριστώ!
casa batllo κάνουν συντήρηση και έχουν ένα όροφο κλειστό.Για μένα πεταμένα λεφτά είναι και τα δύο,αλλά σίγουρα δεν έχουμε τα ίδια γούστα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom