Ισπανία Βαρκελώνη

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Καλημέρα!Σκέφτομαι να πάω ένα ταξίδι 20-24 Οκτωβρίου στην Βαρκελώνη!Το πρόβλημα που έχω είναι πως ό,τι πτήση και να βρίσκω είναι με ενδιάμεσες στάσεις πράγμα που σημαίνει ότι ξεκινάω από εδώ 06:50 πχ τα ξημερώματα και φτάνω εκεί 17:55 και λέω ότι είναι κρίμα γιατί χάνω τη μισή μέρα και όπως βλέπετε οι μέρες που θα πάω δεν είναι πολλές.Το ξέρω ότι μπορείς να ταξιδέψεις και απευθείας αλλά είναι αρκετά πιο ακριβά τα εισητήρια.Απλά είναι στάνταρ το αεροπλάνο η καλύτερη μέθοδος?Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αν έχεις δυνατότητα να μετακινήσεις τις ημερομηνίες +/- 1-2 μέρες, η aegean, τώρα με την προσφορά, το δίνει στα 150, για πρωινές πτήσεις.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Απλά είναι στάνταρ το αεροπλάνο η καλύτερη μέθοδος?
Οοοχι...παει και το διαστημοπλοιο και εναλλακτικα το αεροστατο!!!...
Εδω,θες να πας πιο γρηγορα,τι εννοεις,εναλλακτικη?
 

thrasheri21

Member
Μηνύματα
127
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Απλά είναι στάνταρ το αεροπλάνο η καλύτερη μέθοδος?
Οοοχι...παει και το διαστημοπλοιο και εναλλακτικα το αεροστατο!!!...
Εδω,θες να πας πιο γρηγορα,τι εννοεις,εναλλακτικη?
xaxa δίκιο έχεις απλά το έγραψα τελείως ασυναίσθητα στην απόγνωσή μου!

Αν έχεις δυνατότητα να μετακινήσεις τις ημερομηνίες +/- 1-2 μέρες, η aegean, τώρα με την προσφορά, το δίνει στα 150, για πρωινές πτήσεις.
Είδα μια προσφορά της Aegean για τον Οκτώβρη αλλά έχει πτήση μόνο για 20-25 Οκτωβρίου ενώ εγώ πρέπει να γυρίσω στις 24 οπωσδήποτε.Με συνδυαστική πτήση που το έψαξα μου βγαίνουν αρκετά παραπάνω τα λεφτά..Εγώ υπολογίζω γύρω στα 180 να βρω όπως μου βγάζει και το air tickets και η προσφορά της Αegean ήταν ιδανική γιατί ήταν μόλις στα 145 ευρώ αλλά...

Καλησπέρα,μα η aegean εχει πρωινη πτήση 8:45 και φτάνεις εκεί 11.
ναι το γνωρίζω αλλά η τιμή είναι λίγο τσιμπημένη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.975
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom