Πολωνία Βαρσοβία την πρωτοχρονια

vasgeo

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβία
Καλησπέρα , εγω θα την επισκεφτώ σε μερικές ημέρες , οπότε προς το παρόν δεν έχω να σου πω και πολλά ακόμα είμαι στην διαδικασία 'συλλογής΄ , διάβασε στις ταξιδιωτικές εμπειρίες εδω http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=80
οκ..σε ευχαριστώ!!

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία... :)
 
Last edited by a moderator:

Vicky30

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα !
Θα επισκεφτώ την Κρακοβία 28 με 30 Δεκεμβρίου και τη Βαρσοβια 30 Δεκεμβρίου με 1 Ιανουαρίου.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν καταρχήν το αν ο δρόμος απο Κρακοβία για Βαρσοβια ειναι καλός διότι θα μετακινηθώ οδικώς και δεύτερον που προτείνετε για φαγητό για παράμονη πρωτοχρονιάς.
Ευχαριστώ πολύ!
 

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Καλησπερα σας.
πριν λιγες ημερες κλεισαμε τα αεροπορικα και το ξενοδοχειο για να περασουμε την πρωτοχρονια στην Βαρσοβια. πεταμε στο αεροδρομιο Modlin και θα μεινουμε 3 βραδια στο Mercure Center.
εχει παει κανεις για πρωτοχρονια εκει??
Αρχικα θα ήθελα προτασεις για πρωτοχρονιατικο ρεβεγιον. θα ειμαστε 2 ζευγαρια. που προτεινετε να κανουμε αλλαγη χρονιας? κανα 2-3 εστιατορια που ρωτησα δεν ανοιγουν εκεινη την νυχτα. θα ηθελα κατι παραδοσιακο, ζεστο, ισως με μουσικη, κλπ. στο ξενοδοχειο δεν θα οργανωσουν καποιο event.
Δευτερον απο το αεροδρομιο πως παω κεντρο πολης? τρενο? λεοφορειο? μετρο? ταξι? τι τιμες εχουν ολα αυτα πανω κατω και τι προτεινετε εσεις?
Απο αξιοθεατα βρηκα παω κατω τι θα δουμε και που θα γυρισουμε.
Κατι αλλο που σας εκανε εντυπωση και θα προτεινατε να το κανουμε ή να το δουμε ή να το φαμε ή να το πιουμε??
 

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Καλημέρα σε όλους. Πρόκειται να επισκεφτώ την ΒΑΡΣΟΒΙΑ από 29 Δεκεμβρίου και επιστροφή στις 1 Ιανουαρίου. Μέρη που μου προτείνετε να επισκεφτώ (μουσεία, εστιατόρια κτλ)? Παραμονή Πρωτοχρονίας που θα μπορούσαμε να πάμε?
Γενικά οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν καλοδεχούμενη!!! :)
ακριβως ιδιες μερες πεταμε και εμεις απο Θεσσαλονικη.

Καλησπέρα , εγω θα την επισκεφτώ σε μερικές ημέρες , οπότε προς το παρόν δεν έχω να σου πω και πολλά ακόμα είμαι στην διαδικασία 'συλλογής΄ , διάβασε στις ταξιδιωτικές εμπειρίες εδω http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=80
περιμενουμε εντυπωσεις να μας πεις!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.142
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom