Πολωνία Βαρσοβία

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.702
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Εχει καποιος να προτεινει καποιο μερος για luggage drop στο κεντρο της Βαρσοβιας; Το airbnb μας δυστυχως δεν εχει αυτη την δυνατοτητα.. Μην μου πειτε να αφησουμε τις βαλιτσες στα lockers του σταθμου των τρενων γιατι αφενος διαβασα πως εινια λιγα και συνηθως εινια πιασμενα, και αφετερου δεν θα ηθελα να παω μεχρι τα τρενα να αφησω τις βαλιτσες, μετα πισω στο κεντρο για βολτα, και μετα ξανα στα τρενα κι απο εκει αεροδρομιο.... Ευχαριστω :)
Στο κεντρικό σταθμό δεν έχει λίγα lockers, αντίθετα έχει πάρα πολλά και βρίσκεις εύκολα ή δύσκολα ελεύθερο. Σε άλλες περιοχές που ψάξαμε δεν βρήκαμε ακόμα κι εκεί που μας έλεγε η εφαρμογή luggage hero ότι υπάρχουν και τελικά αναγκαστήκαμε να πάμε στον κεντρικό σταθμό.
 

Maria___Man

Member
Μηνύματα
28
Likes
30
Στο κεντρικό σταθμό δεν έχει λίγα lockers, αντίθετα έχει πάρα πολλά και βρίσκεις εύκολα ή δύσκολα ελεύθερο. Σε άλλες περιοχές που ψάξαμε δεν βρήκαμε ακόμα κι εκεί που μας έλεγε η εφαρμογή luggage hero ότι υπάρχουν και τελικά αναγκαστήκαμε να πάμε στον κεντρικό σταθμό.
τι να πω, δεν εχω προσωπικη εμπειρια, ετσι διαβασα σε καποια φορουμ οτι ειναι συχνα πιασμενα.. Ειδα μια εφαρμογη που λεγεται Bounce Lockers, αν καποιος την εχει χρησιμοποιησει ας μας πει.. Θα θελαμε να αποφυγουμε το σταθμο για να αποφυγουμε τα πηγαινελα απο κεντρο-σταθμο, μετα παλι πισω σταθμο για να παρουμε πισω τις βαλιτσες και μετα παλι δρομο για αεροδρομιο.. Θα το εχω υποψην ωστοσο ως λυση αναγκης!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom