Πολωνία Βαρσοβία

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Κι εγώ που έμεινα προς τα εκει που λέει ο jimp πολύ ευχαριστημένη. Εκει είναι όλη η δραςη Ουσιαστικά. Καραμέλες θα φέρω το Πάσχα που ξαναπάω Πολωνία :haha: Τι κόλλημα έφαγα μ αυτή τη χώρα ξαφνικά..
 
Last edited:

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους προλαλήσαντες για να κοιτάξεις στην περιοχή νότια της παλιάς πόλης, γύρω από τη Nowy Swiat. Και κεντρικά για τα πάντα και ιδιαίτερα ζωντανή περιοχή.
 

giannis_a_ser

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
θα βρισκομαι στη βαρσοβια 13-19 και θα ηθελα προτασεις για κανα 2-3 εστιατορια ...με λογικη αναλογια τιμης-μεριδας. ειμαστε και φοιτητες. ευχαριστω
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Είδα check in σου στο Mercure και υπέθεσα πως δεν θα το χρειαζοσουν
Το πρωινό στο Mercure δεν περιλαμβανόταν στην τιμή που έκλεισα. Χρεωνόταν έξτρα 15 ευρώ το άτομο - αν και εκεί στο έδιναν προσφορά στα 9 ευρώ. Αρκετά λεφτά για Πολωνία. Μια φορά το τιμήσαμε - καλό πάντως για τα λεφτά του, μια άλλη φάγαμε στο Bambino απέναντι (προτείνεται) και τις υπόλοιπες κάπου αλλού. Έτσι κι αλλιώς η Βαρσοβία έχει τόσες πολλές επιλογές (μπορώ να πω περισσότερες κι από Θεσ/νίκη!!!) που όλο και κάτι του γούστου σου θα βρεις.
 

Angelsoul

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Καλησπέρα σας.Θα επισκεφτώ την Βαρσοβία 5-7 Δεκέμβρη .Δευτέρα με Τετάρτη.γνωρίζει κάποιος αν μένει εκεί η έχει πάει αν υπάρχουν χριστουγεννιάτικες αγορές Η κάποιο event (μουσική,όπερα,κονσέρτο,θεατρο),που θα μπορούσαμε να παρακολουθήσουμε; σας ευχαριστώ!
 

Angelsoul

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Ωραία!έψαξα κ εγώ αρκετά στο ίντερνετ κ βρήκα διάφορα.από κρύο παλεύετε ,Ε;θα μείνουμε σ ένα καινούριο hostel το dream hostel ,Έχεις ακούσει κάτι γι αυτό Θανάση;διάβασα κ όλα τ αλλα που έχεις γράψει για Βαρσοβία.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Ωραία!έψαξα κ εγώ αρκετά στο ίντερνετ κ βρήκα διάφορα.από κρύο παλεύετε ,Ε;θα μείνουμε σ ένα καινούριο hostel το dream hostel ,Έχεις ακούσει κάτι γι αυτό Θανάση;διάβασα κ όλα τ αλλα που έχεις γράψει για Βαρσοβία.
Έμεινα στο Dream Hostel τον Οκτώβρη που πήγα Βαρσοβία. Ωραίο και καθαρό είναι. Ολοκαίνουργιο. Η τοποθεσία είναι πολύ καλή επίσης, με τα πόδια μετακινείσαι άνετα. Απο κάτω έχει και ενα εστιατόριο το Zapiecek, μέτριο φαγητό αλλα κερδίζει λογω εγγύτητας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom