Ιταλία Βενετία - Ρώμη / Ιούνιος 2013

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Eυχαριστώ που διαβάσατε την ιστορία μου! :)
Εμείς ευχαριστούμε για τις πανέμορφες εικόνες που μας χάρισες, που μας ξύπνησες γλυκές αναμνήσεις και που μοιράστηκες μαζί μας το υπέροχο ταξιδάκι σου!!!
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Ευχαριστούμε που ολοκλήρωσες την ιστορία, echo και κυρίως ευχαριστούμε για το χρόνο που διέθεσες!
Εδώ και δέκα μέρες έχω ήδη γυρίσει από τη Βενετία αλλά το μυαλό μου νομίζω ότι έμεινε εκεί... :lol:
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
στους φανατικούς της Ρώμης θα ήθελα να προτείνω την ταινία Roman Holiday για όσους δεν την έχουν δει. είναι ο λόγος που θα ήθελα να πάω Ρώμη. Μου το ξαναθύμησαν οι όμορφες σου φώτο σου echo....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
στους φανατικούς της Ρώμης θα ήθελα να προτείνω την ταινία Roman Holiday για όσους δεν την έχουν δει. είναι ο λόγος που θα ήθελα να πάω Ρώμη. Μου το ξαναθύμησαν οι όμορφες σου φώτο σου echo....
Vacanze Romane


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Vacanze Romane
είναι ταινιάααααααααρα!!!!! Audrey & Gregory.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ε ναι με 38 βαθμούς δεν θα είναι και τόσο ειδυλλιακά.
Εγώ Φεβρουάριο την φοντάνα ντι τρεβι και πρωί και βράδυ την πέτυχα με αρκετό κόσμο αλλά όχι και αυτή την κοσμοπλημμύρα που βλέπω.Δεν ήταν ενοχλητικό?
Το πιο ενοχλητικό ήταν οι δεκάδες Πακιστανοί που επέμεναν να σε βγάλουν φωτογραφία επί πληρωμή ή να αγοράσεις τριαντάφυλλο και δε καταλαβαιναν το "όχι"..
Ευχαριστούμε που ολοκλήρωσες την ιστορία, echo και κυρίως ευχαριστούμε για το χρόνο που διέθεσες!
Εδώ και δέκα μέρες έχω ήδη γυρίσει από τη Βενετία αλλά το μυαλό μου νομίζω ότι έμεινε εκεί... :lol:
Να σαι καλά deka..
Λογικό μου φαίνεται, τέτοια ομορφιά δε ξεχνέται!
στους φανατικούς της Ρώμης θα ήθελα να προτείνω την ταινία Roman Holiday για όσους δεν την έχουν δει. είναι ο λόγος που θα ήθελα να πάω Ρώμη. Μου το ξαναθύμησαν οι όμορφες σου φώτο σου echo....
Δε το έχω δει και για να το προτείνετε θαναι καλό! Θα το δω με τη πρώτη ευκαιρία! Το μόνο που έχω δει με Ρώμη είναι "when in Rome" με τα δίδυμα Olsen! :p :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το πιο ενοχλητικό ήταν οι δεκάδες Πακιστανοί που επέμεναν να σε βγάλουν φωτογραφία επί πληρωμή ή να αγοράσεις τριαντάφυλλο και δε καταλαβαιναν το "όχι"..
Να σαι καλά deka..
Λογικό μου φαίνεται, τέτοια ομορφιά δε ξεχνέται!

Δε το έχω δει και για να το προτείνετε θαναι καλό! Θα το δω με τη πρώτη ευκαιρία! Το μόνο που έχω δει με Ρώμη είναι "when in Rome" με τα δίδυμα Olsen! :p :D
Τι ταινία να δεις με αυτά τα δίδυμα χομπιτς ;
Αν θες δεις μια ταινία γεμάτη με τη Βενετία δες αυτη
http://m.imdb.com/title/tt0120520/


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καταπληκτικές φωτογραφίες!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστούμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.305
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom