Βερολίνο,Πράγα ή Βρυξέλλες?

cia

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Είμαστε μια παρέα φοιτητών και σκεφτόμαστε να πάμε ένα ταξιδάκι τέλη του μηνός σε μία από τις 3 πόλεις... Για 4-5 μέρες... Τι μας προτείνετε? Φθηνά αεροπορικά εισητήρια? Ακρίβεια πόλης?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων... ;)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Βερολίνο. Με διαφορά η πιο ενδιαφέρουσα πόλη από τις τρεις και με πολλές επιλογές στα αεροπορικά εισιτήρια.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Για φοιτητες και εγω θα προτεινα το ιδιο.
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
ε, λίγο κρύο θα το έχει, τώρα πχ το βράδυ φτάνει 1-2-3 βαθμούς και το μεσημέρι περίπου 12-13 οπότε καταλαβαίνεις προς το τέλος του μήνα λίγο ποιο κάτω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
συμφωνώ και εγώ, Βερολίνο ελάτε που είναι και φτηνά και πανέμορφα και άπειρα πράγματα να κάνετε!!
μάλλον θα έρθουμε,για 26-30 οκτωβρ.:clap:
το κρύο δεν μας πειράζει,βροχές δεν θέλουμε.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
μάλλον θα έρθουμε,για 26-30 οκτωβρ.:clap:
το κρύο δεν μας πειράζει,βροχές δεν θέλουμε.

Εγω ειχα παει καλοκαιρι και ειχε βρεξει 2 φορες.Πιστευω οτι αν δε βρεξει τελη Οκτωβρη,θα ειστε τυχεροι.Οποτε,ας ειστε προετοιμασμενοι.
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αν ήσασταν ζευγάρια με τις κοπέλες σας μπορεί και να πρότειναι πράγα. Αντροπαρέα όμως και σε αυτή την ηλικία το αβαρεολίνο είναι μονοδρομος. Φτήνα εισιτήρια αν και αργά το προγραμματίσατε γιά να πετύχεται πολυ καλές τιμες. Εγώ πάω για τρίτη φορά αρχές Νοεμβρη με εισητήρια κλίσμένα απο το καλοκαίρι 80?. Φτηνή πόλη που μπορείς να βρείς και οικονομικά καταλύματα.Τέλοσ οκτωβρίου ειχα παει περυσι και ο καιρος ήταν καλός. Λιγο κρύο το βράδυ αλλά υποφεροτανγια ποδήλατο που προτείνω οπωσδήποτε να νοικιάσεται.
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Βρυξελλες,θεου θελοντος και τροικας επιτρεποντος θα παω για πρωτη φορα τον Μαρτιο, για τα αλλα δυο δεν υπαρχει σωστη και λαθος επιλογη και τα δυο ειναι υπεροχοι προορισμοι.Οποτε το διλλημα λυνεται ευκολα: απλα αυξανεις λιιιγο της μερες του ταξιδιου και πας και στα δυο.....4:30 ωρες τις χωριζουν...ουτε καν 5
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καλά ρε, τώρα θα κλείσετε εισιτήρια για τέλος του μήνα? θα σας έρθει ο κούκος αηδόνι (πσσσ, λατρεύω τις ελληνικές παρομοιώσεις :Ρ)

για μένα περιμένετε, κι αγοράστε εισιτήρια για τέλη Νοέμβρη πχ, ή αν θέλετε πάση θυσίας τέλη Οκτώβρη να πάτε μέσω πρακτωρείου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom