Βερολινο?

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Ημουν στην χριστουγεννιατικη αγορα που εγινε το μακελιο...τραγικο...φρικη...δεν μπορω να συνελθω!Ειμαστε ασφαλεις με την οικογενεια μου!
Καλη μου...τι σου ετυχε και σενα...τρομερο.... ευχομαι να ειστε παντα καλα!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Λυπαμαι για τα θυματα και την πολυ ασχημη εμπειρια σας αλλα χαιρομαι που εισαστε καλα!γι αυτο πρεπει ολοι να ευχομαστε πρωτα,ασφαλη ταξιδια...
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Λυπαμαι για τα θυματα και την πολυ ασχημη εμπειρια σας αλλα χαιρομαι που εισαστε καλα!γι αυτο πρεπει ολοι να ευχομαστε πρωτα,ασφαλη ταξιδια...
Ευχαριστω πολυ! Δυστυχως ζουμε τραγικες στιγμες....ηταν αρκετοι Ελληνες εχθες το βραδυ στην αγορα...το πρωι δε στο αεροδρομιο ηταν φρικη, με μεγαλη καθυστερηση στον ελεγχο...και στην αναχωρηση...αγχος οτι δεν θα προλαβουμε την πτηση και ανελεητο τρεξιμο μεχρι την τελευταια στιγμη
Σημερα ολες οι χριστουγεννιατικες αγορες κλειστες!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Είναι απίστευτα λυπηρά τα όσα συμβαίνουν πλέον και όχι μόνο στο Βερολίνο...@Eftichia χαίρομαι ειλικρινά πάρα πολύ που είστε καλά κι επιστρέψατε υγιείς έστω και ταλαιπωρημένοι.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Ευχαριστω πολυ! Δυστυχως ζουμε τραγικες στιγμες....ηταν αρκετοι Ελληνες εχθες το βραδυ στην αγορα...το πρωι δε στο αεροδρομιο ηταν φρικη, με μεγαλη καθυστερηση στον ελεγχο...και στην αναχωρηση...αγχος οτι δεν θα προλαβουμε την πτηση και ανελεητο τρεξιμο μεχρι την τελευταια στιγμη
Σημερα ολες οι χριστουγεννιατικες αγορες κλειστες!
Φύγατε εκτάκτως λόγω των γεγονότων;
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Ευχαριστω πολυ! Δυστυχως ζουμε τραγικες στιγμες....ηταν αρκετοι Ελληνες εχθες το βραδυ στην αγορα...το πρωι δε στο αεροδρομιο ηταν φρικη, με μεγαλη καθυστερηση στον ελεγχο...και στην αναχωρηση...αγχος οτι δεν θα προλαβουμε την πτηση και ανελεητο τρεξιμο μεχρι την τελευταια στιγμη
Σημερα ολες οι χριστουγεννιατικες αγορες κλειστες!
Αχ βρε κουκλα μου γλυτωσες απο την Πολη και σε βρηκε στο Βερολινο...αλλα τελος καλο ολα καλα....ηρεμησε τωρα και καλες γιορτες να εχεις...και να μην τυχει σε κανεναν μας κατι παρομοιο ευχομαι!
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Οχι ηταν προγραμματισμενο, ευτυχως!Ο μικρος γιος -12- μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταξιδι...
Ωστωσο περασαμε τελεια στο Βερολινο!

Αχ βρε κουκλα μου γλυτωσες απο την Πολη και σε βρηκε στο Βερολινο...αλλα τελος καλο ολα καλα....ηρεμησε τωρα και καλες γιορτες να εχεις...και να μην τυχει σε κανεναν μας κατι παρομοιο ευχομαι!
Πραγματικα δεν ξερω πια αν και πως θα παω στην Πολη...μετα απο αυτο(μια του κλεφτη...δυο του κλεφτη...)
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Οχι ηταν προγραμματισμενο, ευτυχως!Ο μικρος γιος -12- μου δηλωσε οτι δεν θελει να ξαναπαει ταξιδι...
Ωστωσο περασαμε τελεια στο Βερολινο!
Ψυχουλα μου..φανταζομαι το σοκ...και το δικο σου κ του παιδιου:(

Πραγματικα δεν ξερω πια αν και πως θα παω στην Πολη...μετα απο αυτο(μια του κλεφτη...δυο του κλεφτη...)
Κ γω εχω παω 14-21 Γεναρη...ολα θα ειναι καλα...
 
Last edited by a moderator:

rulis03

Member
Μηνύματα
17
Likes
7
Αυριο πετουσαμε με easy για Βερολινο και απο εκει οδικως σε μια αλλη πολη της Γερμανιας.28 Δεκ θα επιστρεφαμε στο Βερολινο για ναμεινουμε ως 1 Γεναρη...αλλα σκεφτομαστε να ακυρωσουμε τα παντα...δε σας κρυβουμε οτι φοβηθηκαμε (με τα παιδια μαζι)>Υπερβολικοι η οχι,αυτη τη στιγμη νοιωθουμε το φοβο εντονα μεσα μας.Λογικα δε θα γινει τιποτα ..αλλα χαλασε οοοολο το ονειρο....Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Τι να πω πραγματικα...μαλλον δεν θα πηγαινα (υπερβολικο ναι...) ομως ακομα προσπαθω να συνηδειτοποιησω αυτο που εγινε...δεν περιγραφονται τα συναισθηματα,κυριως οταν προκειται για τα παιδια σου...

Ψυχουλα μου..φανταζομαι το σοκ...και το δικο σου κ του παιδιου:(


Κ γω εχω παω 14-21 Γεναρη...ολα θα ειναι καλα...
Τρομερο το σοκ και να φανταστεις οτι δεν ειδαμε το σκηνικο, ημασταν στην αλλη πλευρα,μονο ακουσαμε τον θορυβο, αμεσως πυροβολισμους και μετα ο χαμος να τρεχεις σαν τρελλος...αναμεσα σε κοσμο που ουρλιαζει...ο μικρος φοβηθηκε, ο μεγαλος οχι τοσο!
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αυριο πετουσαμε με easy για Βερολινο και απο εκει οδικως σε μια αλλη πολη της Γερμανιας.28 Δεκ θα επιστρεφαμε στο Βερολινο για ναμεινουμε ως 1 Γεναρη...αλλα σκεφτομαστε να ακυρωσουμε τα παντα...δε σας κρυβουμε οτι φοβηθηκαμε (με τα παιδια μαζι)>Υπερβολικοι η οχι,αυτη τη στιγμη νοιωθουμε το φοβο εντονα μεσα μας.Λογικα δε θα γινει τιποτα ..αλλα χαλασε οοοολο το ονειρο....Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...
Τι να σου πουμε και σενα...αν εχεις τυχη διαβαινε..αλλα και τα παιδια? Αν πας θα εχεις αγχος αν δεν πας και δεν γινει κατι θα λες γιατι δεν πηγα...αλλα νομιζω οτι περισσοτερες πιθανοτητες εχει το να μην γινει τπτ συντομα στο Βερολινο
 

rulis03

Member
Μηνύματα
17
Likes
7
Τι να σου πουμε και σενα...αν εχεις τυχη διαβαινε..αλλα και τα παιδια? Αν πας θα εχεις αγχος αν δεν πας και δεν γινει κατι θα λες γιατι δεν πηγα...αλλα νομιζω οτι περισσοτερες πιθανοτητες εχει το να μην γινει τπτ συντομα στο Βερολινο
Ετσι ακριβως νοιωθουμε,αλλα υπερισχυει η ασφαλεια των παιδιων κυριως.Μακαρι να μη γινει τιποτα παντως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.332
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom