Αυστρία Βιεννη για ασχετους.....

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Γεια σας! ηθελα να ρωτησω αν ενα ταξιδι στη βιεννη ειναι ευκολο ως προς τα αξιοθεατα κ τη μετακινηση εκει. ειχαμε κανονισει να μεινουμε σε κατι φιλους που τελικα θα λειπουν εκεινο το διαστημα κ σκεφτομαστε μηπως το ακυρωσουμε...γυρνας ανετα την περιοχη αν εισαι εντελως ασχετος??? επισης τα εισιτηρια που βρηκα με aegean ειναι 180 ευρω.ειναι καλη τιμη?αξιζει να τα κλεισω?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δε νομίζω ότι θα βρεθεί κάποιος εδώ μέσα που θα σου πει να το ακυρώσετε! Την πόλη τη γυρίζεις εύκολα, έχει καλές συγκοινωνίες που πάνε παντού. Η τιμή για τ'αεροπορικά νορμάλ είναι. Ψάξε στο φόρουμ για πληροφορίες, υπάρχει άφθονο υλικό. Πχ: http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/1266-%F0%E1%F1%E8%E5%ED%E9%EA%FC-%F4%E1%EE%DF%E4%E9-%E5%F5%F1%FE%F0%E7-%E2%E9%DD%ED%ED%E7.html
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
1.351
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Παρε και εναν ταξιδιωτικο οδηγο (π.χ. explorer) .... Διαβασε και εδω πληροφοριες και δεν θα εχετε προβλημα. Θελει μελετη ομως...
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Θα συμφωνήσω και'γω.....είναι πολύ εύκολο ταξίδι και δεν υπάρχει κανένας λόγος να το ακυρώσετε. Με τα ΜΜΜ πας παντού, σε όλα τα αξιοθέατα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το θέμα είναι αν θες να παραμείνεις άσχετη.
Αν διαβάσεις πέντε πράματα για τη Βιέννη και κάνεις μια μικρή οργάνωση θα τα καταφέρεις πιστεύω και θα νιώσεις και καλύτερα με τον εαυτό σου χωρίς του ξαναποδώσεις το χαρακτηρισμό "άσχετη".
Ολοι άσχετοι είμασταν πριν ξεκινήσουμε να ταξιδεύουμε.
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
εχετε δικιο...θα αρχισω μελετη λοιπον κ θα επανελθω με αποριες...:D
μηπως υπαρχει κανενας που να τρεχει στον μαραθωνιο βιεννης 15/4?
η επιλογη ταξιδιου ειναι καλυτερη απο βαρκελωνη κατα την αποψη σας?
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Μην τα ακυρώσεις.
Οι τιμές των εισιτηρίων είναι κανονικές.
Οι Βιεννέζοι εξυπηρετικοί και το μόνο που χρειάζεσαι είναι έναν ταξιδιωτικό οδηγό και μια vienna card μια εύκολη και γρήγορη μετακίνηση.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θα προτιμουσα Βαρκελωνη ...μπορεις να αλλαξεις το ταξιδι γιαυτο ρωτας?
Παντως,αν παραμεινετε Βιεννη, μην το ακυρωσετε με τιποτα.
Το μετρο ειναι μια χαρα ,οι ανθρωποι ευγενικοι και εξυπηρετικοι ..οπως ειπαν κ παραπανω παρε εναν οδηγο και εισαι μια χαρα.
Βιέννη - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
Δες για αρχη και τον οδηγο του ιδιου του φορουμ
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
βαρκελωνη ειχα κανονισει να παω περυσι ακριβως τετοια εποχη...κ.δευτερα...ολα τελεια κ ετοιμα μονο που χασαμε την πτηση λογω κλειστου δρομου απο απεργια στην εθνικη.....:(
θα μπορουσα να το αλλαξω αλλα το φοβαμαι πολυ οτι δεν ειναι η τυχερη μου εκδρομη προς βαρκελωνη...
τωρα για το αν αξιζει περισσοτερο η λιγοτερο απο βιεννη δεν εχω αποψη γιατι δεν εχω παει σε καμια.προσπαθω να παρω αποψεις απο σας αν κ βλεπω οτι διιστανται ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom