Άγιος Δομήνικος Βιντεο απο Αγιο Δομηνικο

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μα φευγω σε 8 μερουλεs:xalara:δεν προλαβαινω...Μολιs γυρισω , μαζι με Φιλιππινεs:D
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
παιδια πολυ ομορφα ειναι!!! θελω να παω america!!!!!! :airplane: η μουσικη καταπληκτικη, αλλα να σας πω τι με χαλασε? η λευκη πλαστικη καρεκλα! μα γιατι? παντου πια????
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Κι εγω δε θυμαμαι πωs με λενε , συχνα κοιταω την ταυτοτητα μου:lol: , αλλα τα μερη που εχω παει - δεν ειναι και πολλα
- τα θυμαμαι.Εκτοs αυτου , ενω τραβαω βιντεο , κανω ταυτοχρονα και αφηγηση για το τι βλεπουμε. Στο 1ο βιντεο που σαs εδειξα απο Μπελιζ , που δεν το εντυσα με μουσικη , μιλαω - λιγο ευτυχωs γι'αυτο και το ανεβασα οπωs ηταν.
Ελπιζω να σαs αρεσουν τα βιντεακια μου!


σιγουρα αυτα που ειδες δεν καταγραφονται με την καμερα κανω λαθος??? αχ θα το κανω το ατιμο το ταξιδι, με εβαλες στην πριζα με τα βιντεακια σου!!!!!! ποσο μαλλον με την μουσικη σου.. keep on... sending...:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Βαρσαμια εχειs δικιο οτι η καμερα δεν αποδιδει το 100%.
Οσο για τιs πλαστικεs καρεκλεs , περιοριζονταν στα τουριστικα μερη.Υπηρχαν παραλιεs που δεν υπηρχε ψυχη οχι καρεκλα..κυριωs στη χερσονησο Σαμανα που ηταν εναs παραδεισοs. Η Μποκα τσικα , η Σοσουα και τα αλλα πιο γνωστα μερη συναγωνιζονταν αρκετα καλα τα Ελληνικα τουριστικα μερη - αν και δεν τα εφταναν σε πλαστικη καρεκλα , σκουπιδαριο και πολυκοσμια με τιποτα..
Να το κανειs το ταξιδι και συντομα γιατι τα μεγαλα resorts εχουν αρχισει να απλωνουν διχτυα στην περιοχη:roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν γινόταν ψηφοφορία για τα καλύτερα videos του σάιτ, αυτά από τον Αγιο Δομήνικο θα έβγαζαν κυβέρνηση με φασιστικά ποσοστά :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεκαλεπτη ξεναγηση στον Αγιο Δομηνικο και θεα απο ψηλα :clap::clap:
Ειναι απο την εκπομπη ΄Once upon an island' με τον Antoine που ξεθαψα απο κατι παλια cd με ταξιδια:
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
this video does not exist λέει παντού!! όχι ρε παιδιά τώρα που ετοιμάζομαι να διαλέξω σε ποιο νησί της Καραϊβικής να πάω!!!! καμιά ιδέα??
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ήταν χάλια η ανάλυση και τα έφτιαξα λίγο απ΄την αρχή..Αν θέλεις να τα δεις μέσα στην ιστορία που έχω γράψει (2003) για να πάρεις και καλύτερη εικόνα για το νησί, υπάρχουν στο τέλος κάθε κεφαλαίου που αφορά το κάθε μέρος εδώ http://www.travelstories.gr/community/threads/Παμε-Αγιο-Δομηνικο.279/
Αν θες μόνο τα βίντεο, δες τα μαζεμένα εδώ:
Αλήθεια ξέρει κανείς τι γίνεται με τη βίντεο γκαλερί του σαιτ μας?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.439
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom