Άγιος Δομήνικος Βιντεο απο Αγιο Δομηνικο

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και με βαρκα απο Λαs Γκαλεραs , και με αυτοκινητο αλλα ο δρομοs δεν ηταν πολυ καλοs , αν θυμαμαι καλα μπηκαμε και σε ενα ποταμι χαχαχα πρεπει να το εχω σε βιντεο αυτη τη φαση που κολησαμε στη μεση του ποταμου.
Τωρα μπορει να εχουν ριξει και ασφαλτο..
Ακολουθει συντομα βιντεακι με τη διαδρομη προs παραλιεs Del Valle και Rincon με αυτοκινητο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παμε να οδηγησουμε μεχρι το Los Cacaos κι απο κει με βαρκα στο Cayo Levantado - νησι του Bacardi.
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τονιζω οτι πρεπει να τα βλεπετε με τη μουσικη να παιζει τερμα ετσι? Αυτο ηταν απο τα αγαπημενα μου τραγουδια..
Τα βιντεακια θα κοπασουν για λιγο για να τρεχουν παραλληλα με το αρθρο και για να εχει αγωνια ο GTS :bleh:.
Πηρεs τα εισιτηρια?:rolleyes:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η πολη Σαμανα απο το αυτοκινητο και απο τα νησακια του κολπου και τελοs η διαδρομη προs Πλαγια Ελ Βαλε..
 
Last edited by a moderator:

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Ζωη δεν αντεχω αλλο Αγ.Δομηνικοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!
Θες να με κανεις να αφησω την Ασια και να τρεχω προς τα κει?:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.387
Χαχαχαχα, δε το πιστεύω, βάλατε το Χόντα μέσα στα ποτάμια σαν 4χ4 ??? Είστε τρελλοί!!! :haha::haha::haha::haha:

Θα μπορέσουμε να πάμε κι εμείς εκεί ή θα πάρουμε το αμάξι στο χέρι?? :D:D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον Doug αν θεs τη γνωμη μου , η Ασια ειναι φοβερη , καταπληκτικη , πανεμορφη αλλα τηs λειπει αυτο το λατιν ταμπεραμεντο , η ατμοσφαιρα που δεν ξερω πωs να την χαρακτηρισω.Κι επειδη δεν πρεπει να συγκρινουμε μερη και ταξιδια , θα πω οτι λατρευω την Ασια , εχει πολλα συν και θα παω πολλεs φορεs.
Η Λατινικη Αμερικη και η Καραιβικη ειναι απλα αλλοs πλανητηs ;).
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
GTS αφου πηγα εγω , γιατι να μην παs κι εσυ? Τωρα μπορει και να εχει φιαχτει ο δρομοs.Στο ενα ποταμι ο δρομοs δε συνεχιζε στην απεναντι οχθη , αλλα λιγο παρακατω , οποτε επρεπε να οδηγησουμε μεσα στο ποταμι κοντρα στο ρευμα χαχαχαχα.Ειχαμε παει Οκτωβριο , δηλαδη στο τελοs των βροχων-τυφωνων.Το Φεβρουαριο θα ειναι πολυ καλυτερα!
Παντωs τα Honda ειναι πολυ καλα αυτοκινητα :haha::haha::haha:.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ασια ειναι φοβερη , καταπληκτικη , πανεμορφη αλλα τηs λειπει αυτο το λατιν ταμπεραμεντο , η ατμοσφαιρα που δεν ξερω πωs να την χαρακτηρισω.Κι επειδη δεν πρεπει να συγκρινουμε μερη και ταξιδια , θα πω οτι λατρευω την Ασια , εχει πολλα συν και θα παω πολλεs φορεs.
Η Λατινικη Αμερικη και η Καραιβικη ειναι απλα αλλοs πλανητηs ;).
:clap::kiss::clap: Ξαναπέστο, ξαναπέστο ( κι ας μην εχω πάει Καραϊβική)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom