Βοήθεια για διαδρομή Interrail

ktselios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Εδώ και χρόνια θέλω να κάνω ένα ταξίδι με interrail. Κάτι σαν όνειρο!
Ελπίζω να τα καταφέρω φέτος την άνοιξη ή καλοκαίρι. :)

Θέλω να δω μικρές σχετικά πόλεις οι οποίες θα είναι γραφικές και όμορφες προφανώς. Δε με ενδιαφέρουν μεγαλουπόλεις, όπως Παρίσι, Βερολίνο, Βιέννη, Στοκχόλμη κλπ....

Έχω σκεφτεί μερικές όπως Salzburg, Lyon, Munich, Starsburg, Ljubljana, Brugge, Βαρσοβία....

Ξέρω ότι είναι στις 4 γωνίες της Ευρώπης, αλλά ανάλογα με τις προτάσεις σας, θα φτιάξω το πλάνο.

Ποιες μου προτείνετε; Είμαι ανοιχτός σε όλες τις προτάσεις.

Ακούω τις εμπειρίες σας...
 

konstantinosm

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Φιλε καλησπερα...φετος πηγα οδικη στην κρακοβια.ειναι παρα πολυ ωραια κ ενδιαφερουσα πολη.ετσι εξηγειται και οτι ειχε παρα πολλους τουριστες.κ επισης ειναι πολυ φθηνος προορισμος.
 

ktselios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Βλέπω ότι διαφημίζεται τα τελευταία χρόνια η Κρακοβία.
Την κρατάω στις σκέψεις μου

Σε ευχαριστώ...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ποσες μερες εχεις στις διαθεση σου;; 10-15-22 ή 1 μηνα;;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Οι προορισμοι παντως που λες δεν ειναι στις 4 γωνιες της Ευρωπης .. αμα εχεις 22 μερες προλαβαινεις να τα δεις ολα αρκει να κανεις καλο προγραμματισμο και να μην κανεις κυκλους .. το μονο που ειναι μακρια ουσιαστικα ειναι η στοκχολμη ολα τα αλλα δεν ειναι τραγικα μακρια ..
 

konstantinosm

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
δεν ξερω αν την θεωρεις μεγαλουπολη που δεν νομιζω οτι ειναι.πολυ ωραια ειναι και στο αμστερνταμ ειναι πολυ φιλικα.και εχει και καποια ωραια πραγματα να δεις.
 

ktselios

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
δεν ξερω αν την θεωρεις μεγαλουπολη που δεν νομιζω οτι ειναι.πολυ ωραια ειναι και στο αμστερνταμ ειναι πολυ φιλικα.και εχει και καποια ωραια πραγματα να δεις.
Δεν έχω πάει και την εξετάζω...
Ευχαριστώ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom